Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podczas erekcji skóra nie schodzi z żołędzia


Gość Piotrek123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek123

Mam taki oto problem: podczas erekcji (np. podczas masturbacji) skróra nie schodzi z żołędzia, mogę ją jednak ściągnąć sam. Gdy tego jednak nie zrobię wytrysk jest jakby trochę słabszy. Czy muszę się z tym udać do lekarza? Czy nie ściągnięcie skóry z żołędzia może przeszkadzać w stosunkach seksualnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rastaman

mam 15 lat . penis we wzwodzie ma 14 do 15 cm. ja tez mam ten problem. Penis ma wzwud ale napletek nie zsowa sie z zoledzia. Musze go sam zsunac ale on i tak wraca na zoledz. Sex polega na POCIERANIU penisa o pochwe kobiety w srodku a w moim przypadku zamiast pocierania byloby posuwanie sie napletka po zoladziu w srodku pochwy. Mam wrazenie ze napletek jest za dlugi jak na penisa bo gdyby penis urusl jesze ze 5 cm to napletek zostalby pod zoledziem. Na dodatek jest lekko zakrzywiony w dul. Co robic. Ps. Penis mnie nie boli podczas masturbacji ani zsuwania napletka. Ale nie wiem czemu miej wiecej co 30 orgazm piecze mnie penis. Glownie zoladz. Piecze przez ok. 15 - 20 min. Okropne uczucie, caly czas sie chce siku mimo ze nie ma co sikac. Jak juz przestanie piec to nastepuje niebianska ulga. A puki piecze to jak lazienka jest zajenta -/ bo jak nie to siedze na kiblu i cierpie /- to klade sie na luzko i zwijam w robaka i czekam az minie. BLAGAM O POMOC moj e-mail pilka5@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak wy. Jedyny sposób na nie zsuwanie się napletka na żołądź podczas sexu jest prezerwatywa. Chodź i to nie jest do końca skuteczne, gdyż czasem się zsuwa i część wchodzi pod napletek co sprawia dyskomfort. Byłem w tej sprawie u urologa, który stwierdził że mam za krótkie wędzidełko. Aby pozbyć się problemu postanowiłem się obrzezać i problem zniknie :) A co do pieczenia to napisz co dokładnie Cię piecze,może być to np. spowodowane zbytnim naprężeniem wędzidełka przy ruchu w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×