Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krostki na penisie oraz żyła


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, akurat przez te krostki penis jest jak najbardziej wrażliwy. Do wszystkich kobiet - mój mężczyzna też to ma. Byłam po którymś z kolei stosunku u ginekologa na badania kontrolne i nie wykrył u mnie żadnej choroby - więc nie jest to zaraźliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie małe krostki sa one za pocatku napletka widac.Jest torche na zołedziu co to moze byc? nie swedza nic nie boli mnie po prostu tam jest i take małe kropki kolory skóry a mam 14 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja wam wyjaśnię. Niewielkie, białawe krostki, zupełnie nieszkodliwe, niesprawiające bólu. Niezaraźliwe, i obecnie brak skutecznych leków, czy też preparatów, kupowanie wynalazków z internetu to w najlepszym przypadku strata pieniędzy, gorszym, zdrowia. Nie należy ich wyciskach. Usuwanie tylko laserowe bądź tradycyjną metodą przez lekarza specjaliste. Jedyny problem to początkowy wstyd przed dziewczyną :( Google.pl i trzeba ją uświadomić, hasło: prosaki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek

Mam problem też mam takie coś ale jak tą skórkę od penisa opuszczam w dół też mam krosty malutkie z białymi główkami jest ich sporo chciałem wycisnąć ale się znowu pojawiają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin powiem ci tak, jeżeli przeczytałeś wszystkie posty od 1 strony to chyba powinieneś wiedzieć *D. A po za tym Mam to samo i jest to trochę nie przyjemne. Ciekawe co powiem mi w przyszłości moja Dziewczyna (Dupa). *P *D. Powodzenia koledzy *D Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że to normalne :) A jak raz na jakiś czas mam identyczne jak te male białe tylko ze wielkości takiej jak na twarzy ? wyciskam to do krwi i pozniej mam strupa, ale czasem ciezko to wycisnąc i robie to ze trzy dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 25 lat .... pamiętam jak się stresowałem jakieś 4 lata temu jak zobaczyłem je u mnie !!!! masakra normalnie wszystko już sobie wyobrażałem :/ ale przełamałem się i poszedłem do urologa i z uśmiechem powiedział mi że ma to 40% mężczyzny i że nie ma na to lekarstwa więc kicha. Byłem w związku 6 lat do 24 roku życia i kobiety nie miały przez to żadnych problemów zdrowotnych więc bez obaw :) teraz też mam te Chrostki z sexem nie ma żadnych problemów mam kilka koleżanek *) i żadna nie narzeka, a nieraz nawet 2 na raz :D :P ale fakt jest taki że mega mnie to krępuję i laski raczej też jeśli chodzi o sex oralny :/ bo kto by chciał lizać pryszcze :/ Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×