Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krostki na penisie oraz żyła


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Też mam takie małe krosteczki. Mam 21 lat. Miałem to i miałem aż wkoncu ktoregoś dnia zaczęło mnie swędzieć i się zacząłem drapać (odruch bezwarunkowy) później spojrzałem a tam troszke krwi. Później było ok. Ale po jakimś czasie powiekszyły mi się 2 krostki(nie drapałem) z jednej wyszło coś żółtego wyglądało jak by to był wycisniety pryszcz. Później było wszytko ok. Hmm nie wiem co robić. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój facet też te krostki ma, trochę się przestraszyłam gdy je zobaczyłam ale nie sa one ani zarażliwe ani straszne wiec niema sie czego bac:) ps. **młody** dziewczynie wystarczy wytłumaczyć jak się spyta i wszystko jest ok:P wiec nie róbcie z tym nic taki urok faceta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tretinex

Jedyne co na to pomaga to izotretynoina , ona ma działanie na łojotok, gruczoły łojowe itd... Isotrex żel na receptę Czy u was to koreluje z trądzikiem na twarzy tzn. prosaki na penisie i trądzik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te krostki są całkowicie normalne, sam mam je pare lat. Nie radze wyciskać, bo takich rzeczy nie powinno sie wyciskać, przynajmniej nie samemu. Partnerce wystarczy wytłumaczyć, oczywiście jeśli zapyta. Jeśli współżyła wcześniej z kimś innym to juz to prawdopodobnie widziała i nie ma to dla niej żadnego znaczenia. Podobno dzięki tym krostkom penis jest bardziej wrażliwy i podatny na stymulację, więc to plus dla nas (: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takie krostki .. już dosyć długo , mam 16 lat . Wczoraj zauważyłem, że w jednym miejscu krostka jakby odrobinkę powiększyła się i zaczerwieniła. Trochę mnie to nie pokoi, więc w poniedziałek 28.02.2011r. idę do lekarza (Dermatologa). Jak wrócę napiszę co lekarz mi powiedział . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mam 14 lat

Spokojnie ludzie ja sie terz stresowałem. Bałem sie do neta sprawdzić co to . Bałem się że jeszcze sie dowiem że mi pindola utną :) . Ja terz mam ale to mi niepszeszkadza w życiu ,pamiętajcie to jest głównie z brudu ! Myj łapy pszed zabawą z nim i myj go 4 razy dziennie nawet przetrzyj mokrą chusteczką. Wtedy powinno dojsc do koncowego stadium i po problemie. Myj Myj i jeszcze raz Myj i bendzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×