Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krostki na penisie oraz żyła


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. tez mam takie krostki i myslalem ze to okres dojzewania ale mam lat 19 juz a one dalej są , postanowilem poszperac w necie i widze ze nie tylko ja mam taki problem , widze ze są osoby ktore kontaktowaly sie z lekarzami . Dzieki osobiscie niechcialem isc do lekarza a i tak widze ze juz jest to niepotrzebne bo to *niby* normalne , innych problemow niemam takich jak żyły bądz nieprzyjemny zapach . POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takie krotki delikatne i mam 19 lat wcale nie współżyłem jeszcze czekam na tą jedyną ale wszyscy mówią że to jest normalne od łojotoku więc się tym nie martwię do lekarza wstydzę się iść ale może kiedyś mnie tam poniesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam 16 lat. od 13 czy 14 roku życia także mam białe krostki na skórze ale nie na żołędziu, nie wiem co z tym zrobić, a lekarzowi wstydzę się o tym powiedzieć. zna ktoś dobry sposób aby się tego pozbyć? piszecie że to nie groźne, ale jednak bardzo przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama to samo to nie jest nic złego chociasz strasznie krępujące poprostu znalazlem 2 powody tego 1.bardzo mała higiena osobista 2.Albo kleszcz sie wdał i zostawił niespodzianke Kupie tą maść Clotrimazolum bez recepty kup sprawdz moze po stosowaniu po jakimś czasie zejdzie przyznam sie ze mi juz cos zeszło z czasem Ale bez tej masci kupuje ja dzisiaj :) ja sobie myśle wziąść szare mydło i do dzieła :D moje GG jak coś 24483819

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1roku jestem właścicielem grudkków perlistych prącia, i od tego momentu mam lekki problem. Szczytuje bardzo szybko a kiedyś nie było z tym problemu, czy to możliwe ze grudki Sa tym powodem ?? czy SA one bardzo czułe na doznania ?? co doprowadza mnie do szybkiego orgazmu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marian8987

Mi pomogła maść Benzacne. Po 3 dniach wszystkie krosty powychodzily na wierz a po tygodniu wszystko sie zagoilo i penis jak nowo narodzony. Wszystko oczywiscie bezbolesne a maść ma zastosowanie na twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zauwazyłem u podstawy penisa kroski, narosty czy coś w tym stylu. Nie bolą nie swędzą poprostu są. I są raczej twarde. Wcześniej ich nie zauważyłem. Pierwszą która sie pojawiła ściąłem przy goleniu troche pokrwawiło i przestało, a krostka zanikła na dłuższy czas ale znowu się pojawiła. Po niej pojawiły się nastęne mniejsze. Wygląda na to że nowe wyrosły w miejscu które mogła pobrudzić krew ze ściętej krostki. Są suche nic z nich nie cieknie i mają bardziej kolr skóry. Co to może być. Nie przeszkadzają mi jakoś szczególnie ale nie estetycznie wyglądają i boję sie że wyjdzie ich jeszcze więcej :( zdjęcie -* http://img825.imageshack.us/i/pipki.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam z tym problem. Ale uswiadomiłem sobi po tym co czytałem w goglach że to jest nie groźne i juz sie tym nie martwie :) ja tu chce prowadzić role Modela a tu krostki */ juz sie przyzwyczaiłem do tego tylko szkoda ze nie ma na to masci . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×