Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuklina krążka międzykręgowego uciskająca worek oponowy i korzenie nerwu rdzeniowego


Gość Roman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem po badaniu MR mam 57 lat. Lordoza lędżwiowa zachowana.Na poziomie L5/S1 duża centralno-prawoboczna przepuklina krążka międzykręgowego.Materiał przepuklinowy znacznie uciska na worek oponowy,wypełnia prawy zachyłek boczny,uciska korzenie prawego nerwu rdzeniowego S1.Od urazu minęło 2,5 m-ca chodziłem na rechabilitację,jeżdżę rowerem ale podczas siadania czuję tempy ból w pośladku Proszę o poradę co robic dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z dyskopatią

czy był Pan z wynikiem u neurologa?Czy bierze Pan jakieś leki?rozkurczowe i przeciwbolwe Ja mam podobny problem co Pan ale czekam na rezonans ide w piątek na badanie ale z wynikiem do neurologa do tego czasu biorę leki sirdalud 4mg. i diclo-duo pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elzbieta ziebice

ja cierpie na przepukliny kregoslupa i obrzek szpiku kostnego bylam neuro chirurga we wroclawiu i przepisal mi tabletki o nazwie mylostan i zaldiar naprawde postawil mnie na nogi bez operacji jego diagnoza byla taka powiem pani prawde nie zoperuje pani bo zle to sie skonczy dla pani ja niepodejme sie tego ryzyka przepisze pani tabletki i gwarantuje ze stanie pani na nogi a o bolu pani zapomni i tak sie stalo wizyta u niego to 150zl ale jest szczery i muwi prawde w oczy o stanie pacjenta na koniec dodal i tak niebendzie pani kiedys chodzic a operacja przyspieszy tylko to co nieuniknione daj pani borze oby pani chodzila jak najdluzej a te tabletki pania postawia na nogi bwz zabiegu pytajcie swoich lekarzy o te tabletki a zapomnicie o bulu i wrucicie do rzycia i pracy tak jak ja bez operowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×