Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kości ogonowej u dziecka


Gość Anita

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zdaję sobie sprawę ,że problem o którym piszę był już poruszany na tym forum, jednak miałam wrażenie ,że dotyczyło to osób dorosłych. Ja piszę jedna w trosce o moją córkę . Córka ma 12 lat, jak na swój wiek jest dosyć wysoka bo ma 171cm. wzrostu. Rok temu upadła. Odczuwała wtedy ból kości ogonowej, który z czasem minął. Niestety około dwóch tygodni temu zaczęła odczuwać ból kości szczególnie w czasie wstawania z pozycji siedzącej i przy samym siedzeniu. Myślałam,że ból minie , niestety nie minął. Po wizycie u chirurga dziecięcego otrzymała tylko przeciwbólowe tabletki i maść do smarowania-nic nie pomogło. Pan doktor wykonał badanie, tzn , córce leżącej na plecach podnosił na zmianę nogi córki w górę . Niczego nie stwierdził i powiedział że nie ma potrzeby robienia żadnego prześwietlenia,że to minie. Jedynie co ja zauważyłam ,(być może ,że to tylko mi się wydaje),w rejonie kości ogonowej pod skórą można wyczuć dziwne zgrubienie . Nie wiem jak córce pomóc, o wykonanie jakich badań mogę się ubiegać u lekarza. Badanie krwi zlecone przez pediatrę nie wykazało żadnych stanów zapalnych. Bardzo proszę o poradę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×