Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podczas stosunku i plamienie po wymrożeniu nadżerki


Gość Kama23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam 23 lata. Dwa lata temu urodziłam dziecko. Współżycie rozpoczęłam w wieku 19 lat z jednym partnerem - obecnie z moim mężem. Przed porodem okazało się, że mam nadżerkę. Zrobiono mi kolposkopię i na niej lekarz twierdził, że mogę mieć zmiany przedrakowe. Zostawiono to wszystko do czasu zagojenia ran po porodzie. 4 miesiące po porodzie udałam się prywatnie na kolposkopię. Dostałam opis : ektiopia gruczołowa. Do kontroli za rok. No ale zrobiłam jeszcze u innego lekarza cytologię. Wyszła grupa I. W tym roku zdecydowałam się, że usunę tą nadżerkę, gdyż odczuwałam ból przy stosunkach i czasami plamiłam( bardzo leciutko). Udałam się na wymrażanie. Po miesiącu na kontroli okazało się, że nadżerki nie ma. Minął jakiś miesiąc i nadal odczuwam ból i mam plamienia kontaktowe. Byłam dzisiaj u ginekologa zbadał mnie i stwierdził, że nadżerki nie ma , wlewał mi coś do pochwy, po czym pobrał wycinki do badania histopatologicznego. Czy można mieć raka szyjki z cytologią gr I ? Bardzo proszę o jakieś opinie, bo strasznie się boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że trzy miesiące temu miałam robione USG dopochwowe i lekarz mówił, że wszystko ok. Cytologię miałam robioną w październiku. A nadżerka ponoć ładnie się wygoiła po wymrażaniu. No ale po co w takim razie lekarz pobrał wycinki ( jeszcze powiedział, że w kanale szyjki czasami mimo dobrej cytologii może coś się dziać) Czy Usg by tego nie wykazało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×