Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sliny ból kręgosłupa w okolicy piersi przy naczyniaku kręgosłupa


Gość AGA

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu boli mnie kręgosłup w okolicy piersi,codziennie ok 6 rano budzi mnie potworny ból który nie mija w żadnej pozycji leżącej,w rezonansie wykryto : .......w tylno-lewo-bocznej części trzonu kręgu th9 widoczny jest naczyniak o średnicy ok.12 mm.... czy to może być przyczyną bólu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Agi. Ja też mam naczyniaka w odcinku piersiowym i też odzcuwam ból.Th10.Jakby pieczenie kłucie miedzy łopatkami.Miałaś jakieś zabiegi na tego naczyniak czy nie.Ja troche poczytałam o cementowaniu naczyniaka.JA byłam u neurochirurgia i właśnie taki zabieg ma mi zrobić. A ile masz lat.Masz problemy z kregosupem czy tylko z tym naczyniakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Eli Mam 42 lata i problem z kręgosłupem szyjnym i piersiowym od kilkunastu lat i ciągle przepisywano mi rehabilitacje i leki przeciwbólowe.W końcu trafiłam do neurologa która dała mi skierowanie na rezonans i tam wykryto naczyniaka, lecz p .neurolog stwierdziła że to nic takiego,a ból jest coraz gorszy.Niestety w marcu wykryto u mnie nowotwór kości chrzęstnych i nie mogę już chodzić na fizykoterapie i tym podobne .Nie wiem co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do AGI. Ja mam 36 lat Też mam tego naczyniaka w odc. piersiowym i neurolog mówił żebym sie nie martwił z tym naczyniakiem bo nic to takiego .A mnie właśnie boli nie wiem czy od naczyniaka czy od zwyrodnienia.Mnie piecze miedzy łopatkami i czasami kłuje.Nieraz mnie boli właśnie tam gdzie sie znajduje naczyniak.Mówił mi neurolog że to przypatkowe znaleziony naczyniak w rezonansie magnetycznym.Ale mnie boli co dziennie.Miałem nawet zrobione scyntografie kośca niby w tym badaniu wszystko dobrze. Aga a ty pracujesz ,Bo ja jestem na rencie.Dostałam na 3 lata.A jakie badanie zrobiłaś ze u ciebie wykryto nowotwór kosci chrzęstnych.Współczuje ci .Napweno sie już w zyciu nacierpiałaś z tym kregosupem.Bo ja ma problem już 4 lata.Ja kożystałam zrehabilitacji ale żadnej poprawy.Byłam nawet u neurochirurga i powiedział mi że chyba mnie ból jet od naczyniaka i chce mi zrobi ccementowanie naczyniaka.Właśnie nie wiem czy sie zgodzić.Trzymaj sie.Może przyjdzie taki dzien że nie bedzie bolal nas kregosup.Jeszcze raz trzymaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Eli przypadkiem pociągnął mnie pies i myślałam że smyczą złamałam palec a tu na ostrym dyżurze okazuje się że to nowotwór kości chrzęstnych,11 kwietnia miałam przeszczep kości pobranej z piszczeli na palec i teraz tylko kontrole co 6 mieś na onkologii.Ja pracuję jestem sprzedawcą.Jestem już po operacji kolana (w listopadzie 2010)i przede mną jeszcze rekonstrukcja więzadła,ale najpierw czeka mnie operacja kręgosłupa szyjnego a z piersiowym muszę się pokazać mojemu neurochirurgowi i zobaczę co mi powie .Może nie powinnam tak mówić ale fajnie jest pogadać z kimś kto rozumie kogoś w bólu.Na mnie nie działają już żadne leki pbólowe i nie wiem co robić bo ból jest czasami nie do opisania.Pozdrawiam Cię gorąco Ty też się trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×