Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle w odbycie podczas wydalania stolca w czasie miesiączki


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej pisałam o tym iz bardzo boli mnie w odbycie podczas wydalania stolca gdy mam miesiaczke...udałm sie do ginekologa i powiedział ze wszytsko dobrze...przepisał mi tabletki antykoncepcyjne -powiedział ze zmniejsza bole...tylko ze ja nie chce brac tych tabletek...nigdy nie byłam za tym...ale co wazne od jakiegoś czasu zaczyna mnie pobolewac w odbycie...boli mnie brzuch troche i przechodzi do odbytu...wystepuja małe kłucia...ostatnio miałam wczoraj...czesto mam rozwolnienie gdy troche sie zdenerwuje i poci mi sie rowek wtedy...czy jest jakis inny sposob na usmierzenie a najlepiej zlikwidowanie tej dolegliwości?czym to moze byc spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból może być spowodowany występowaniem endometriozy, a jedynym skutecznym sposobem jeśli endometrioza jest mała i rozsiana jest stosowanie kuracji hormonalnej czy zażywania środków antykoncepcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andzrzej

Witam, również odczuwam kłucie w odbycie podczas oddawania stolca i w ciągu dnia, np, kiedy muszę dużo chodzić, również *poci mi się rowek*. POza tym mam uczucie jakby coś mi przeszkadzało w odbycie, mam wrażenie, że nie mogę*do końca* oddać stolca. MIewam zaparcia a kiedy się już *odetka* to pojawia się rozwolnienia. W kale zauważam resztki niestrawionego jedznenia. Jestem mężczyzna 22-letnim. Bardzo proszę o jakieś rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam boleści przy oddawaniu stolca podczas miesiączki,a poza tym nigdy nie bolał mnie brzuch,natomiast teraz już kilka dni przed miesiączką odczuwam ból w podbrzuszu,a gdy juz jestem w trakcie ból mnie paraliżuje,nie mogę się swobodnie poruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam okropny ból brzucha promieniujący na nogi co przeszkadza w poruszaniu sie . Podczas miesiaczki przez pierwsze 2dni nie ma mowy o wybroznianiu bo aż podchadzą mi łzy czuje ze musze lecz nie moge . potrzebuje pomocy , dolegliwosci mam juz dłuższy czas okolo roku . bylam u ginekologa lecz ten mowil ze wszystko jest w porządku nie wiem co robić mam świerzo skonczone 18 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie - jechałam samochodem i nagle zaczęło mnie kłuć w odbycie i kości ogonowej że siedzieć nie mogłam:/ . Jeżeli ktoś wie co to może być to bardzo proszę o odpowiedź bo pierwszy raz tak miałam a ból był nie do zniesienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×