Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po prawej stronie brzucha, w pachwinie udowej


Gość kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam-) mam pytanie odnosnie bólu brzucha po prawej stronie na wysokosci pasa a czasem też po prawej stronie prawie ze w pachwinie udowej (od miesiaca pobolewa ), usg wykazało tylko malutki kamien w prawej nerce a wyrostka robaczkowego pozbyłam sie prawie trzy miesiace temu, zatem cóż to moze być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba pójść do lekarza, najlepiej chirurga, żeby ewentualnie wykluczyć istnienie przepukliny pachwinowej lub udowej, która daje takie dolegliwości. Bóle te też mogą być spowodowane istnieniem kamicy prawej nerki. Oczywiście ważna jest też kontrola u ginekologa (wyluczenie schorzeń związanych z przydatkami i macicą). Ból wtedy często promieniuje do pachwiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie lekarz skierował na usg bo miałam podobne bóle... bóle po prawej stronie... brzucha w pachwinie udowej sięgające aż do kolana , bóle czasem zmieniały się czułam ze drętwieje mi noga.. myślałam ze to bóle prawej nerki okazało się że mam torbiel przydatków średnicy 5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSTE JAK DUCHA. PRZYTYKA WĘZEŁ CHŁONNY W PACHWINIE I HAMUJE PRZEPŁYW LIMFY . NALEŻY PALCAMI OBU RĄK ROZCIERAĆ KOSTKI PRAWEJ STOPY ORAZ KCIUKIEM MASOWAĆ GÓRNĄ CZĘŚĆ STOPY POMIĘDZY PIERWSZYM A DRUGIM PALCEM TEJ STOPY I CZWARTYM A PIĄTYM NA DŁUGOŚCI OKOŁO 5 CM. PO OKOŁO 5-10 MINUT DZIENNIE W TYCH MIEJSCACH ZNAJDUJĄ SIĘ RECEPTORY UKŁADU LIMFATYCZNEGO , PO DWU DNIACH ŻADEN LEKARZ NIE BĘDZIE POTRZEBNY .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×