Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból głowy po długim rozmawianiu przez telefon komórkowy


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rozmawiałem przez komórkę w zamkniętym szczelnie pomieszczeniu - na wyświetlaczu zasięgu była tylko 1 kreska więc antena pracowała intensywnie, a rozmowa trwała godzinę. Używałem przewodowych słuchawek a właśnie wyczytałem że słuchawki przewodowe jeszcze bardziej zwiększają promieniowanie 3,5 krotnie. Zawsze jak rozmawiam ponad 30 min używam słuchawek, jednak staram się to robić przy dobrym zasięgu.Od dwóch dni boli mnie głowa. Czy po kilku takich rozmowach ( godzinnych, ze słuchawkami i słabym zasięgu) może powstać rak mózgu czy to raczej wymaga dłuższego czasu ? Bardzo dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby rak mózgu powstawał przez takie użytkowanie, to producent by się chyba musiał pójść powiesić na najbliższym drzewie, a 1/3 ludzkości by już wymarła. Nie ma obawy,że taka rozmowa mogła coś popsuć w twoim mózgu. Ból głowy ma przeróżne podłoża, ale telefon ani słuchawki nie zabijają i nie rujnują zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rak mózgu to raczej nie powstanie, nie dramatyzujmy, ale takie rozmowy są bardzo szkodliwe dla zdrowia i radzę ich unikać. Mnie też często boli głowa po takich rozmowach. Najlepiej jest więc korzystać ze starego, dobrego tel. domowego, chyba, że, oczywiście nie mamy takiej możliwości (czyt. jesteśmy w Tokio *).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe od kilku rozmów na pewno raka mózgu się nie nabawiłeś... to skomplikowany proces, a nie raz, dwa, trzy i się pojawia. Możliwe, że Twoje bóle spowodowane są rozmowami, bo Twój telefon wydziela silne fale elektromagnetyczne, które podwyższa Ci ciśnienie. Spróbuj może sięgnąć po odpromienniki? Np. bio-info3, poczytaj sobie. Jeśli często rozmawiasz przez tel. to dobrze pomyśleć o pozbyciu się źródła promieniotwórczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×