Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w miejscu znieczulenia podpajęczynówkowego po usunięciu torbieli włosowej


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Dziękuje za zapoznanie się z pytaniem i moja dolegliwością oraz za czas spędzony na czytaniu tego pytania. Dnia 22/06/2011 miałem usuwaną torbiel włosową w okolicy kości ogonowej w placówce salus przez chirurga. Aby była możliwość dokonania usunięcia potrzebna była forma znieczulenia podpajeczynówkowego w okolicy lędźwiowej, podczas wykonywania znieczulenia lekarz anestezjolog z nie wiadomych mi przyczyn wbijał się we mnie około 5 ciu razy &#8211* powiedzmy do skutku. Sama operacja przebiegła znakomicie, po kilku godzinach ustąpiło znieczulenie &#8211* nie miałem skudów ubocznych typu bol głowy itp. Po 10 dniach z ciągnięto szwy i rana wygoiła się w 17 dni jednak już na z ciągnięciu szwów poinformowałem doktora ze czuje nasilający się bol w miejscu gdzie dokonywane było znieczulenie, na co usłyszałem pytanie tu cytuje &#8222*a gdzie był zabieg robiony tu w salusie czy w Polanicy &#8221* na odpowiedz ze tu w salusie usłyszałem &#8222*wszystko w porządku przejdzie panu &#8222* - wydaje mi się ze nie ma znaczenia, jeśli mnie cos boli dokuczliwie gdzie wykonywany był zabieg a znaczenie ma, dlaczego mnie boli, dlatego postanowiłem Zadać Panu / Pani pytanie. Dziś jest, 19/07/2011 czyli prawie miesiąc po zabiegu a bol nie ustąpił a w wręcz przeciwnie nasilił się i rozprzestrzenił gdyż już mnie nie boli tylko w miejscu nakłuć wykonanych przez anestezjologa a w obrębie ok. 15 cm wokoło nakłuć, jakich dokonał. Dodatkowo od tygodnia czasu straciłem czucie w lewej nodze a dokładnie w zewnętrznej części uda lewej nogi &#8211* wygląda to tak ze wiem ze mam ta cześć nogi jednak mogę sobie wbić nóź w ta cześć i nie czuje nic &#8211* wziąłem pincetkę i przycisnąłem do prawej nogi i odczułem bol w lewej nodze zaś czułem ze używam większej siły i widziałem ze jest większe ugięcie się skory jednak nic nie czułem. Czuje mrowienie &#8211* takie napady mrowienia jak gdyby ciepło, ale od kolana do miednicy nie czuje nic poza tym. Moje pytanie brzmi: Co morze być przyczyna utraty czucia w nodze &#8211* czy jest to związane ze znieczuleniem i bólem po nakłuciach? Dziekuje za szybka odpowiedż i pozdrawiam serdecznie. z poważaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×