Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmiany skórne na pienisie - białe krostki, pryszcze


Gość K.

Rekomendowane odpowiedzi

Od około półtora miesiąca zauważyłem w okolicach penisa coś w rodzaju trądziku. Pojawia się on na całej skorze prącia - około 10 szt wokół podstawy. Zauwazyłem ze kilka pojawiło się wyżej... Zmiany to białe wypryski, które wyglądem przypominają pryszcze. Gdy zauważyłem je po raz pierwszy (było ich się wtedy około 6 sztuk), wziąłem je za pryszcze i zacząłem wygniatać. Podczas wygniatania nie zachowują się one jednak jak zwykły trądzik Otóż po wygnieceniu zawartość ma stałą konsystencję i przypomina białą grudkę a nastepnie delikatnie krwawi. Po wygnieceniu zmiana goi się i wszystko jest chwilowo w porządku. Problem w tym, że średnio co parę dni kolejne zmiany pojawiają się w innym miejscu w ilości 4-5 sztuk. Niektóre są malutkie, a inne - troszkę większe. 0,5 mm do 1mm . Nie robiłem z tym nic do tej pory, ponieważ przez chwilę wydawało mi się, że dolegliwość przechodzi. Jednak zaczynam się martwić, gdyż wciąż pojawiają się nowe. Poza ich obecnością nie odczuwam żadnych innych dolegliwości - nic mnie nie boli, nie piecze, nie swędzi, nie mam zaburzeń erekcji ani innych objawów, np. zaczerwienienia, itp. Bardzo proszę o radę: co mam z tym zrobić i co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

W tej okolicy znajduje się dużo gruczołów skórnych. To mogą być zaczopowane gruczoły. Jednak najlepiej aby takim zmianom przyjrzało się fachowe oko. Wtedy nie będzie wątpliwości co do rozpoznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×