Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe kulki między palcami stóp


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

Mój problem dotyczy małych kuleczek wyrastających z pod skóry. Teraz jak to się zaczęło. Jakieś 2 tygodnie temu na jednym z palcu zauważyłem coś takiego jakby pryszcz, więc postanowiłem go po prostu wygnieść. Ku mojemu zdziwieniu zamiast zwykłej ropy zaczęła wychodzić taka mała biała kuleczka. po wyciągnięciu tej kulki, strasznie lała mi się krew z tego miejsca ( kulka była wielkości główki od zapałki i strasznie twarda). jakieś 3 dni później poniżej poprzedniej na łączeniu palców pojawiła się następna rozrywa mi skórę i wyrasta co bardzo boli i utrudnia chodzenia bo akurat na to staje. po tygodniu wstaje rano budzę się z bólem stopy rozchylam palce a tam skóra w innym miejscu rozerwana i wyłaniają się dwie następne. strasznie to boli . Pomóżcie Pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Ja też miałam podobną sytuację i u mnie po wizycie u chirurga okazało się że są to brodawki spowodowane chodzeniem na basen( w moim przypadku)Miałam to wycinane lub wypalane w zależności jakiej wielkości była kulka i jakim sprzetem w danym czasie operował mój chirurg.U mnie powtarzało się to co pół roku przez kilka lat i nawet miałam to na pięcie i we włosach.Na twoim miejscu udałambym się do lekarza by on stwierdził co to dokładnie jest i wdrożył konkretne leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam białe kulki / guzki / bulby ( nie wiem jak to określić ), które pojawiają mi się na stopach ( głównie na piętach ) gdy je naciskam ( również przy chodzeniu). Mam 12 lat, chodzę na judo ( nie wiem czy te inf coś dadzą) . I trochę bolą. Niestety niedługo lato i będzie chodzenie w klapkach bez skarpet, a to okropnie wygląda. Błagam ! ! ! Powiedzcie mi co to jest a tym bardziej jak się tego pozbyć. Męczę się z tym pół roku, bo myślałam że samo przejdzie, ale jest jak było. Pomóżcie! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×