Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowo dyskopatyczne w odcinku szyjnym kręgosłupa


Gość ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik mr kregoslupa szyjnego brzmi splycenie lordozy szyjnej wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowo-dyskopatyczne cechy odwodnienia krazkow miedzykregowych wielopoziomowo na poziomie c3 ic4, c4 i c5, c6 i c7 wypuklina typu bulging struktur krazka miedzykregowego na 2mm z modelowaniem worka opnowego na poziomie c5 i c6 szeroklukowa portuzja struktur krazka miedzykregowego na 2mm dokanalowo z modelowaniem worka oponowego i niewielkim zmniejszeniu przednej rezerwy plynowej pajeczeniowki w zakresie portuzji strefa o podwyzszonym sygnale w obrazach t2-zaleznych-ognisko pekniecia pierscienia wloknistego krazka miedzykregowego mam rowniez klopoty z kregoslupem ledzwiowym stan zwyrednieniowy i poczatki dyskopatii w piersiowym stan zwyrednieniowy i sklerotyzacja blaszek ciagle mnie boli glowa raz jest bol umiarkowany to znowu sie zwieksza dretwienie rak bol barku prawego czasami mnie boli rowniez prawa noga jakby jakis prad przechodzil w srodku takie mam utrzucie czeste zawrota glowy mam 43 lata a czuje sie jak dobrze po 60 co mozna w mojm przypadku zrobic jakie mam wyjscie moj ortopeda stwierdzil ze operacja na kregoslup szyjny bardzo sie boje operacji i niewiem co zrobic prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zestresowana Malgorzata

Tak sie sklada ze mam takie same wyniki co ty Ewa i teraz czekam na wizyte do neuroortopedy bardzo sie boje ze czeka mnie operacja.Mnie od miesiaca boli w prawym biodrze kiedy chodze czy spie prawie caly czas lekarza dal mi skierowanie na rtg stawow biodrowych i wynik w porzadku tylko jedno wyszlo ze stan zwyrodnieniowy spojenia lonowego.A prawe biodro jak bolalo tak boli najbardziej mi dokucza w nocy nie pamietam kiedy przespalam cala noc rano jestem wykonczona.Mam pytanie co to moze byc i do jakiego lekarza powinam pojsc jakie zrobic badania.Nie tyle ze mi nie daje zapomniec o bolu kregoslup szyjny to teraz ten bol biodra.Mieszkam w krakowie moze ktos mi poleci jakiegos dobrego lekarza powiem szczerze ze mam juz dosyc bolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaka moge wykonywac prace zawodowa przy takich zmianach w kregoslupie jak podalam wyzej kilka miesiecy temu.Czy praca w sklepie spozywczym moze byc lub sprzatanie kamienic i blokow.Takie dostalam oferty z urzedu pracy.Co mam zrobic decyzje musze podjac w ciagu trzech dni od dzisiaj w piatek musze zglosic sie urzedu i podac ktora oferte wybralam.Do ortopedy ide dopiero pod koniec pazdziernika.Prosze o pomoc w podjeciu wlasciwej decyzji.Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×