Wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowo dyskopatyczne w odcinku szyjnym kręgosłupa

u?ytkownik
ewa

Wynik mr kregoslupa szyjnego brzmi splycenie lordozy szyjnej wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowo-dyskopatyczne cechy odwodnienia krazkow miedzykregowych wielopoziomowo na poziomie c3 ic4, c4 i c5, c6 i c7 wypuklina typu bulging struktur krazka miedzykregowego na 2mm z modelowaniem worka opnowego na poziomie c5 i c6 szeroklukowa portuzja struktur krazka miedzykregowego na 2mm dokanalowo z modelowaniem worka oponowego i niewielkim zmniejszeniu przednej rezerwy plynowej pajeczeniowki w zakresie portuzji strefa o podwyzszonym sygnale w obrazach t2-zaleznych-ognisko pekniecia pierscienia wloknistego krazka miedzykregowego mam rowniez klopoty z kregoslupem ledzwiowym stan zwyrednieniowy i poczatki dyskopatii w piersiowym stan zwyrednieniowy i sklerotyzacja blaszek ciagle mnie boli glowa raz jest bol umiarkowany to znowu sie zwieksza dretwienie rak bol barku prawego czasami mnie boli rowniez prawa noga jakby jakis prad przechodzil w srodku takie mam utrzucie czeste zawrota glowy mam 43 lata a czuje sie jak dobrze po 60 co mozna w mojm przypadku zrobic jakie mam wyjscie moj ortopeda stwierdzil ze operacja na kregoslup szyjny bardzo sie boje operacji i niewiem co zrobic prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam

Reklama
u?ytkownik
Zestresowana Malgorzata

Tak sie sklada ze mam takie same wyniki co ty Ewa i teraz czekam na wizyte do neuroortopedy bardzo sie boje ze czeka mnie operacja.Mnie od miesiaca boli w prawym biodrze kiedy chodze czy spie prawie caly czas lekarza dal mi skierowanie na rtg stawow biodrowych i wynik w porzadku tylko jedno wyszlo ze stan zwyrodnieniowy spojenia lonowego.A prawe biodro jak bolalo tak boli najbardziej mi dokucza w nocy nie pamietam kiedy przespalam cala noc rano jestem wykonczona.Mam pytanie co to moze byc i do jakiego lekarza powinam pojsc jakie zrobic badania.Nie tyle ze mi nie daje zapomniec o bolu kregoslup szyjny to teraz ten bol biodra.Mieszkam w krakowie moze ktos mi poleci jakiegos dobrego lekarza powiem szczerze ze mam juz dosyc bolu.

u?ytkownik
Ewa

Mam pytanie jaka moge wykonywac prace zawodowa przy takich zmianach w kregoslupie jak podalam wyzej kilka miesiecy temu.Czy praca w sklepie spozywczym moze byc lub sprzatanie kamienic i blokow.Takie dostalam oferty z urzedu pracy.Co mam zrobic decyzje musze podjac w ciagu trzech dni od dzisiaj w piatek musze zglosic sie urzedu i podac ktora oferte wybralam.Do ortopedy ide dopiero pod koniec pazdziernika.Prosze o pomoc w podjeciu wlasciwej decyzji.Serdecznie pozdrawiam.

Twoja odpowiedź