Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kulka na ścięgnie na stopie


Gość Lidia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 31 lat i 2 małych dzieci. Kilka lat temu pojawiła się na grzbiecie stopy mała kulka, która potem urosła i teraz jest średnicy około 13mm, jest twarda i lekko się porusza na boki. Nie boli, lekko uciska w nodze. Lekarz rodzinny, a potem chirurg stwierdzili że to ganglion. Zastosowanie punkcji okazało się nieefektywne, na następnej wizycie doktor podjął się wycięcia. Po otwarciu okazało się że to nie ganglion, lekarz pytał o urazy, których sobie nie przypominam, to coś jest na ścięgnie. Doktor zaszył i dziś byłam wyjąć szwy i dostałam skierowanie do szpitala. powiem szczerze że się obawiam co to jest i czy to ruszać, czy w ogóle pójść. Lekarz rozkłada ręce i nie wie co to, a ja się boję. Moje pytanie jest takie: Co to może być, czy znów to ruszać, jakiego zabiegu mam się spodziewać w szpitalu? Sama nie wiem czy się odważę jechać. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się to samo stało, niedawno właśnie wyrosła mi jakaś kuleczka na nadgarstku,wydaje mi się,że to od nadwyrężenia,ale nie jestem pewien. Mój kolega ma taką samą,tyle,że większą na prawej ręce,ale paskudnie to już wygląda. Może i się nie rusza,jak napisała koleżanka wyżej,ale boli jak uciskam. Koledze to wysysali czy coś takiego,sam się obawiam operacji,czy to w ogóle ma sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×