Ból i puchnięcie jądra prawego

użytkownik
Andrzej

Czy jest to bardzo poważne kiedy często boli mnie prwawe jądro jest spuchnięte a także spuchnięta jest jakby żyła mam przy tym ostry ból do podbrzusza niekiedy aż do wymiotów co to może być boję się pójść do lekarza.

Reklama
użytkownik
haemophilus

Trzeba udać się do lekarza. To może być zapalenie jądra, a wtedy konieczne jest włączenie leków. Zapalenie jądra nie leczone może doprowadzić do powikłań w postaci zapalenia najądrza, niepłodności.

użytkownik
Bel

Jak ja bylem na usg ostatnio to lekarz mi powiedzial, ze przy skreceniu jadra jest duza opuchlizna i tak bardzo boli, ze sie ruszyc nie mozna a nawet mozna wymiotowac. Ja bym nie czekal tylko szybko do lekarza poszedl. Nie boj sie pomoga CI. Po co cierpiec, a taki bol jest straszny.

użytkownik
mama

Mój 3 letni synek ma podobne objawy bardzo się o niego boje
Mamy skierowanie do chirurga

użytkownik
seba

Mam problem . boli mnie prawe jadro . zrobiło sie wieksze od lewego .
boli. co to moze byc ? musze isć do lekarza?

użytkownik
Rafał

Witam mam bardzo duzy problem, spuchlo mi prawe jadre od dwoch dni mnie bardzo boli rowniez podbrzusze. przy sikaniu leci krew. wie ktos jaka jest tego przyczyna i co trzeba zrobic. Prosze o normalna odp.

użytkownik
beata

Idź jak najszybciej ale do szpitala na izbę przyjęć zostawią cię na 3 dni w szpitalu i włączą antybiotyki bo to zapalenie jądra mój mąż właśnie ze szpitala wrócił dziś

użytkownik
mate

Mnie strasznie bolało prawe jądro nie przyznałem się w domu. Było to dla mnie krępujące . Po 2 dniach już nie wytrzymałem nie byłem ból był nie do zniesienia. Pojechałem do szpitala, okazało się,że był to skręt jądra i konieczna była operacja.

Twoja odpowiedź