Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kręgosłupa i drętwienie nogi przy dyskopatii lędźwiowej


Gość dominika M.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dominika M.

Byłam dzisiaj na RTG kregoslupa na odcinku krzyzowo ledzwiowym i po przeswietleniu zdjecie wykazalo ze na odcinku 5 mam znacznie zwezony odstep od poprzednich kregow ktore tez w sumie maja od siebie duzo wiekszy odstep niz powinno to byc pisze w ten sposob poniewaz nie mam opisu rtg jedynie opowiadam to co ortopeda mi powiedzial dostalam skierowanie na rezonans Nie zdazylam zapytac co to dokladnie oznacza jesli moj kreg ma zwezony odstep od poprzednich kregow poniewaz lekarz przyjmowal jak mi powiedzial pacjentow na wykonczonym limicie i nie mial czasu na udzielanie odp, jedynie padlo haslo dyskopatia Na rezonans musze sie zarejestrowac i z tym jest problem bo nie maja szpitale juz limitow mieszkam w toruniu nie wiem co mam robic moje dolegliwosci to bol w tym miejscu jak pisalam wyzej i dretwieje mi noga trwa to juz miesiac czasami nie mogę rano wstac boje sie ze jak cos powaznego sie wydarzy to nie wiem czy mam jechac na pogotowie martwi mnie ta noga bo mi dretwieje 24h co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×