Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ostry ból podczas uprawiania seksu po operacji przepukliny pachwinowej


Gość Michał 29 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał 29 lat

Witam serdecznie, Państwa forum jest dla mnie chyba ostatnią deską ratunku i szansą na pomoc. Blisko rok temu miałem operację przepukliny pachwinowej (prawej) i wszytą siatkę. Przepuklina była niewielka, lekarz zapewnił mnie, że będzie to prostu zabieg. Po operacji dochodziłem do siebie dość długo (mam 29 lat, 195 cm i 100 kg wagi), dłużej niż mój ojciec, który miał podobną operację 2 miesiące wcześniej. Rana zagoiła się (chociaż w jednym miejscu blizna jest nieco grubsza), ale ciągle czułem ból przy napięciu mięśni brzucha, czy intensywniejszym uprawianiu seksu. Lekarz zapewnił mnie dwukrotnie podczas moich wizyt spowodowanych obawami (po 2 i 6 miesiącach), że to możliwe i że zaraz na pewno przejdzie. Niestety minął prawie rok, a ból nie znika, a wręcz potrafi się nasilać. Szczególnie uciążliwy jest podczas uprawiania seksu (a już potworny podczas osiągania orgazmu) i sprawia, że ta jakże cudowna czynność staje się dla mnie mieszaniną przyjemności i bólu. Jestem totalnie zdesperowany i szukam wszelkiej pomocy, która umożliwi mi prowadzenie normalnego, zdrowego życia i cieszenia się seksem czy sportem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj czy nie obcięli Ci nasieniowodu podczas operacji. Ja podobną operację miałem w grudniu (mała przepuklina pachwinowa) i po wybudzeniu z narkozy chirurg poinformował mnie że omyłkowo przeciął nasieniowód. Po dwóch dniach zorganizowali drugą operację zespolenia nasieniowodu koniec do końca. W tej chwili (maj 2011) w zasadzie nie odczuwam niczego złego. Lekki ból towarzyszy w zasadzie tylko podczas intensywnej pogoni za autobusem*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

hej, no na pewno nie. Przecież wtedy miałbym problem z wytryskiem. Ból pojawia się podczas wysiłku (sport - gram dużo w koszykówkę, pływam, gram w tenisa, jeżdżę na snowboardzie) i głównie podczas uprawiania seksu (szczególnie gdy jest on dość intensywny). Dla mnie to dramat. Mam 30 lat, młodszą o 4 lata, cudowną kobietę, z którą seks jest czymś magicznym, do tego sam mam duży temperament, a seks zaczyna mi się coraz bardziej kojarzyć z bólem (podobnie jak uprawianie mojej kochanej koszykówki, czy tenisa). Przestaję czuć się jak 100% facet i muszę coś z tym zrobić. Najgorsze jest to , że od kilku tygodni ból pojawia się także w trakcie dnia bez żadnego powodu (dużo mniejszy, takie uporczywe *ciupanie*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie miałby problemu z wytryskiem bo wydzielina w której zawieszane są plemniki nie jest wytwarzana w jądrach tylko w prostacie. Miesza się z plemnikami podczas wytrysku. W związku z tym jedynie badanie na ilość plemników w spermie może dać odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas, romantyzm nie ma tu nic do rzeczy z pragmatyzmem :/ Pragmatyzm jest rzeczą podstawową. Ból ogranicza moje życie, sprawia, że trafia mnie szlag i szukam odpowiedzi już wszędzie , tak samo jak pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego WOJTAS cześć ja mam podobny problem jak się kocham z kobietą to przed wytryskiem boli mnie jak cholera czuję jakby mi sperma przelatywała pod raną którą mi zrobili podczas zabiegu dał byś znak co z tym bo widzę że to pisałeś dawno pozdrawiam i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, potworny ból przed dojściem. Czuję jakby pod rana przepływała sperma i wtedy najbardziej boli tak jak pisał MARIO. Jestem dopiero dwa tygodnie po operacji. Z poczatku myślałem że będzie się zmniejszać ale coraz bardziej się obawiam czy to w ogóle minie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×