Objawy choroby woreczka żółciowego

użytkownik
beata

Ja mialam komienie w woreczku zólciowym gdy mialam 19 lat.....i powiem ze ataki najbardziej pojwiaja sie w nocy...ale i w dzien np po takim posiłku jak jajka,smietana,bialy barszcz...moj bol na poczatku pojawial sie ponizej mostka czyli w żoladku i przechodzil az po same łopatki...i takze niewiedzialam co mi jest az do czasu jak złapal mnie atak i bol po prawej stronie...przyjechalo pogotowie..powiedziano mi zebym zrobila usg....i wyszly liczne drobne kamienie...nie da siez nimi zyc :(i lepiej od razu szykowac sie na usuniecie ich

Reklama
użytkownik
dorota

Ja mam tez kamienie na woreczku czekam na operacje do wrzesnia21 ale juz tego bulu nie zniose

użytkownik
ja

Wiele osób które tu pisza maja podobny przypadek ze sa po badaniach i nic nie wyszło a mimo to ból jak byl ten sam tak jest.Znajoma powiedziala ze jej maz mial takie blizny po stanie zapalnym ze musial miec operacje.Mial robione i usg i próby i rezonans i nie wychodzilo.Poszedl do dobrego chirurga,oczywiscie prywatnie i nie wiem co mu zrobil ze wykrył te blizny ale na pewno samo usg nie pokaze kiego.Niektórzy moga miec polekowe zapalenie woreczka czy watroby,albo trzustki.Ja tez sie z tym zmagam...

użytkownik
Maya Myu

Polecam wyłączenie tv, medytacje i jogging wieczorny lub poranny. Wzmocni się duch to wzmocni się ciało, a głupki z tv nie będą nas denerwować, ani wrzucać negatywnych denerwujących i często nieprawdziwych wiadomości :-)

użytkownik
Beata lat 32

Witam serdecznie mam naimie Beata i chcialam zapytac o ten woreczek poniewaz mnie boli miendzy mostkiem a zebrami tak posrodku i te bole sa takie dziwne poniewaz jak dostalm bol to byl taki ze az zygalam potem mi przeszlo jak zajechalam do przychodni z dzieckiem to dosalam drugi ale nie zygalam i przeszel po tym jak zaczelam gleboko oddychac i jak lekarka kilka razy nacisla i stwierdzila ze to jest podrazniony zolandek i woreczek zolciowy a na drugi dzien dostalam biegunke a nic nie jadlam tylko pilam wode i ta biegunke mam do dzis zawsze rano mnie przeczysci 3 razy ale nie wymiotuje i wglowie tez mi sie nie kreci i przy bulo odycham normalnie nie mam problemu prosze o pomoc bo jutro ide na gastroskopie i mam nadzieje ze to tylko zoladek a nie woreczek bo mam 2 wspanialych dzieci dla kturych mam zyc i mza wspanialego

użytkownik
Beata lat 32

Witam serdecznie mam na imie Beata i chcialam zapytac o ten woreczek poniewaz mnie boli miendzy mostkiem a zebrami tak posrodku i te bole sa takie dziwne poniewaz jak dostalm bol to byl taki ze az zygalam potem mi przeszlo jak zajechalam do przychodni z dzieckiem to dosalam drugi ale nie zygalam i przeszel po tym jak zaczelam gleboko oddychac i jak lekarka kilka razy nacisla i stwierdzila ze to jest podrazniony zolandek i woreczek zolciowy a na drugi dzien dostalam biegunke a nic nie jadlam tylko pilam wode i ta biegunke mam do dzis zawsze rano mnie przeczysci 3 razy ale nie wymiotuje i wglowie tez mi sie nie kreci i przy bolu odycham normalnie nie mam problemu prosze o pomoc bo jutro ide na gastroskopie i mam nadzieje ze to tylko zoladek a nie woreczek bo mam 2 wspanialych dzieci dla kturych mam zyc i meza wspanialego

użytkownik
Alicja

Chcialabym opisac Wam moja historie bo byc moze jestem w stanie komus pomoc.Mam stwierdzone zoburzenie funkcji woreczka zolciowego polegajace na tym,ze tylko w 20% oproznia sie moj woreczek z zolci a powinien co najmniej 35%.Zalegajaca zolc daje duzy bol z prawej strony i olbrzymi dyskomfort.Bylam u dwoch lekarzy -pierwszy gastrolog wdzac moja przerazona twarz zaproponowal diete niskotluszczowa przez 3 miesiace jesli to nie pomoze to operacja usuniecia.Stosowalam diete a dolegliwosci bolowe nie zmniejszyly sie wiec postanowilam zasignac porady drugiego lekarza a tym razem byl to chirurg,ktory oczywiscie zaproponowal zabieg na ktory sie zgodzilam.Operacja miala byc za tydzien i ten czas postanowilam wykorzystac na czytanie opini ludzi po zabiegu i wlosy stanely mi deba jak sobie poczytalam o bigunkach i innych bardzo przykrych dolegliwosciach, ktore wcale nie ustepuja nawet trzymajac naprawde scisla diete.No i zaczelam zalowc decyzji o operacji chociaz za bardzo nie mialam wyjscia bo bol czasami byl nie do zniesienia.Moj maz widzac moje lzy i strach wszedl na amerykanskie fora medyczne(mieszkam w USA)i przeczytal o kobiecie ,ktora miala ten sam problem co ja.Stosujac diete i preparay o nazwie Cholacol zyje juz tak kilkanascie lat i ma sie calkiem niezle.Wiec i ja postanowilam zamowic ten preparat na Amazon.com.W miedzy czasie odwolalam zabieg i z nadzieja w sercu czekalam 6 dni na moj ratunek z Kaliforni.Stosuje ten suplement diety 2 tyg. i rzeczywiscie widze ogromna roznice -bol znacznie sie zmniejszyl a czasami wogole go nie ma jak rowniez zniknely inne problemy ze strony przewodu pokarmowego czyli burczenie w brzuchu,uczucie przelewania sie ,bulgotania ,dyskomfortu oraz bolu w okolicach zoladka.Nie oznacza to ,ze czuje sie swietnie bo tak nie jest ale widze ogromna roznice i oczywiscie staram sie eliminowac tluszcze jesc malo ale czesto.Jedyna dobra strona mojej choroby jest to ,ze schudlam a czego bardzo sie ciesze.Producent tego leku zapewnia ,ze preparat ten pobudza woreczek do lepszej pracy ,powodujac ze oproznia sie lepiej ale i pomaga ludziom po zabiegu w uporczywych biegunkach oraz wspomaga spalanie tluszczow.Przyjmuje dwie tabletki dziennie przed jedzeniem jedna rano i wieczorem choc na opak. pisza o dwoch przed kazdym posilkiem.Ja ograniczylam sie do dwoch dziennie ale mysle ,ze gdybym stosowala sie do zalecen to zupelnie wyeliminuje swoje dolegliwosci choc teraz niewielkie ale od czasu do czasu sie pojawiaja.Cena leku to okolo 25$ wraz z wysylka na terenie USA. Dielac sie informacja o tym leku chce pomoc wszystkim ,ktorym dokucza woreczek zolciowy i oby wam pomogl tak jak mnie.Pozdrawiam z Nowego Jorku zyczac zdrowia

użytkownik
basia

Cholacol powinien byc stosowany przez osoby ktorzy juz maja wyciety woreczek zolciowy, Tak podaje producent.

Twoja odpowiedź