Podwyższone eozynocyty w krwi i urbilinogen w moczu

u?ytkownik
Ania

Mam podwyzszony poziom eozynocytow 7.3 i potworna ciagle nasilajaca sie alergie skorna.Analiza moczu wykazala .obecnosc nablonkow okraglych.plaskich.leukocytow,erytrocytow św.bakterii,sluzu .Czesto wyjezdzalam w kraje tropikalne,ostatnio(pół roku temu)wróciłam z Indochin.Czy to mog byc pasożyty?

Reklama
u?ytkownik
Sylwia

Witam, mam podwyższone eozynocyty 18,6. Co to może oznaczać?

u?ytkownik
Gabriela

Pierwszy raz w wynikach mam eozynocyty - 19,1% o czym może świadczyć taki poziom?

u?ytkownik
Ania

Moja mama niedawno zmarła, zaczęło się od bólów brzucha i wysokiej eozynofilii, żadnego lekarza to jakoś nie zainteresowało, odsyłali mamę na kolonoskopie. Po miesiącu dostała niedowładu lewostronnego i strasznie drętwiała jej ręka, dopiero w szpitalu tropikalnym znalazł się profesor który określił tą rzadką chorobę, Był to zespół Churga-Straussa. W prawdzie nie jest to dziedziczne, ale ja też mam już wieloletnią astmę a poziom eozynocytów 0,85 na 0,4 normy, w rozmazie 16 na 5 normy, może to moje przewrażliwienie po stracie matki, ale nie wiem, co dalej powinnam z tym robić? Ostatnio odczuwał lekki dyskomfort w lewej dłoni. Odstawiłam singulair. Mama brała singulair, nie wiem czy to nie był błąd lekarza.

u?ytkownik
Ania

Eozynofilia zwykle jest u alergików i astmatykó,. ale kiedy uznać że coś jest nie tak?

Twoja odpowiedź