Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drętwienie nogi od kolana w dół i ból kręgosłupa


Gość ewelina.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewelina.

Witam serdecznie czy ktos mi moze udzielic odpowiedzi na moje pytanie? od dluzszego czasu dretwieje mi noga najbardziej od kolana w doł az do stopy czy w dzien czy w nocy ciagle ja mam scierpnietą nic mnie innego nie boli zeby miec podejzenie o wyrostek bo tez tak slyszalam ze wtedy cierpnie prawa noga bo to prawa noga nie daje mi spokoju boli mnie tez bardzo kregoslup w dolnej czesci ciala od czego mi na to noga dretwieje??????????????????????????????????????????????????????? ewelina., 3 dni temu Takie drętwienie kończyny dolnej może być związane z patologią w zakresie kręgosłupa. Radziłbym wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, gdyż tam może tkwić patologia powodująca takie dolegliwości. stapler, ~ Dziekuje panu za odpowiedz:) otóż jestem oburzona byłam u ortopedy z moimi dolegliwosciami ten mnie zbadał kazał stanac na palcach na pietach wziąc nogę do gory odchylic na dół i powiedział ze to całkiem normalne ze jeszcze nie jest tak zle ze mna przepisał majamil przeciwbolowy i to wszystko nie dał na moja prosbe skierowania na rtg bo uznał ze powinnam duzo cwiczyc i skakac po lózku CO JA MAM terz zrobić? czy ktos moze mi polecic dobrego ortopede w toruniu?NOGA mi dretwieje caly czas czasem kreci mi sie w glowie dłon tez mi zaczyna dretwiec ...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nogi bolą 12 lat każdy lekaż robił tylko wyniki i przepisywał leki przeciwbólowe a ostatnio byłem jeszcze raz u lekarza i kazał mi zrobić rtg dolnego odcinka kręgosłupa. jest trochę krzywy i jeszcze coś tam. czeka mnie rehabilitacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie...od 1,5 roku po wywrotce na rowerze dnia następnego od kolan w dół mam mrowienie,pieczenie ogólnie dziwne uczucie. Zrobiłem tk,rm i inne badania ...lekarze rozkładają ręce mówiąc że oczywiście z racji wieku kręgosłup ma zwyrodnienia ale to nie ma wpływu na moje dolegliwości....co mam robić? jeszcze spróbuje akupunktury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja msc.temu miałem ból kręgosłupa w dolnej części i ciężko było mi wstawać rano z łóżka ale minęło.teraz ból powrócił ale z drętwieniem lewej nogi do tego stopnia że straciłem czucie w markecie na tyle że o mało się nie wywrucilem .leki przeciwbólowe nie działają od lekarza i dopiero zrobię więcej badań.ale jak usłyszę że to normalne to złamie nos lekarzowi i powiem że przy takich głupich odp. to też jest normalne! Pozdro !Jacek z Kalisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nieznajomy

8 miesiecy temu mialem wypadek polamany kregoslup mialem prawie caly. 1 krag szyjny 2 ledzwiowe i nwm ile w piersiowym ale mam caly zadrutowany. Dzis mnie zlapaly mrowki w prawej nodze jak siedzialem nie czulem tego dopiero jak wstalem i wtedy stracilem praktycznie rownowage. Zadne inne bole nie towarzyszyly mi do tego czasu. Ale po takim zdretwieniu sie przestraszylem o co moze biegac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×