Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stały silny ból żołędzi penisa promieniujący do nóg


Gość Konrad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata. Od tygodnia dręczy mnie silny, stały ból żołędzi, od rana do wieczora. Nie jest to ból powierzchowny, jest to ból jakby wewnątrz żołędzia, trochę jak kłucie lub uczucie gorąca, najmocniej wyczuwalny w koronie i rowku zażołędnym. Wizualnie nie zauważyłem większych zmian, może jest nieco bardziej zaczerwieniony. Ból promieniuje też na nogi, zwłaszcza uda. Stosowałem maść Clotrimazolum jednak nie pomaga, nie liczyłem nawet że pomoże ponieważ miewałem kiedyś zakażenia grzybicze i było to całkiem co innego. Co mi dolega i jak się z tym uporać? Wątpie, że lekarz coś zauważy, bo jak mówiłem wizualnie większych zmian nie ma. Dodam, że od ok. miesiąca nie miałem stosunku, nie masturbowałem się ani nie przypominam sobie żebym miał polucję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

To być może jakiś stan zapalny w zakresie ciał jamistych prącia. Taki stan zapalny może wywoływać silne dolegliwości bólowe. Najlepiej w tej sprawie radziłbym skonsultować się z urologiem bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę tu ponownie ponieważ ból cały czas się utrzymuje, ostatnimi dniami jest jeszcze silniejszy. Nie ma zmiłuj i muszę iść do urologa. Czy ewentualny stan zapalny ciał jamistych jest groźny? Jak to się leczy? Dlaczego ten ból występuje akurat w okolicy korony żołędzi i rowka zażołędnego wewnątrz prącia, skoro ciała jamiste są w trzonie prącia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×