Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czas wchłaniania krwiaka pozaczaszkowego


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina

Dzien dobry... po0d koniec lutego uderzylam sie w glowe i powstalo wglebienie w głowie strasznie sie zaniepokoilam i poszlam do neurologa.neurolog dal mi skierowanie na tomografie komputerowa...nic nie stwierdzono...powiedzieli mi ze to jest krwiak pozaczaszkowy i ze sie wchlonie....ile to wglebienie moze zarastac czy to juz zostanie???czasami sie zdarza ze mam bole glowy jakby cisnienie mi skoczylo w nim....ale to moze nie miec z tym nic wspolnegoo ...bardzo prosze o szybką odpowiedz Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulina

acha czyli to wglebienie juz moze pozostac???dfotykam to non toper i to mnie denerwuje od tego mam bole głowy:/ i moj chlopak juz sie denerwuje...bo mowi ze mialam tomografie i nic tam nie ma.a ja mam urojenia:) ale dziekuje za odpowiedz:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulina

Dziękuje:)) aaaa przepraszam jeszcze jedno pytanko...mam takie dziwne zawroty głowy ....nie kreci mi sie przed oczami tylko tak jakby głowa mi sama latała...takie smieszne a zarazem dziwne uczucie...tak jakby głowa była luźna...moze to byc od kręgów szyjnych???czy od czego....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gucci Shoes

deficiency of multi-tasking could be the biggest small coming on flow, nonetheless absolutely no HIGH DEFINITION is pretty much estimated and thus is not a video camera, though with all these kinds of features absent am sure a lot of might nevertheless acquire it... Gucci Shoes http://www.charopf.com/gucci-outlet/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×