Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Miękki żołądź penisa podczas wzwodu


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 25 lat i zauważyłem u siebie pewną rzecz. Być może zawsze tak było a ja po prostu nie zwracałem na to uwagi. Teraz zwracam bo, przyznam się szczerzę, żyję w dużym stresie (rodzice twierdzą, że robi się ze mnie hipohondryk). Od kilku lat nie jestem osobą aktywną seksualnie. Mam dziewczynę ale na jej prośbe nie sypiamy ze sobą. Jakiś miesiąc temu zacząłem zwracać uwagę na moje nocne wzwody. Występują bezproblemowo i co noc ale mam wrażenie jakby ciała jamistę były napełnione krwią w 100% a ciało gąbczaste nie (zbyt miękki żołądź). Czy może to wynikać z faktu, że mój penis prawie przy samej nasadzie jest zakrzywiony w dół i dopływ krwi do dalszej części ciała gąbczastego jest blokowany? Dodam, że to skrzywienie nie przeszkadzało mi dotąd w niczym a w innych sytuacjach niż noc wzwód jest z reguły prawidłowy. Zwróciłem również uwagę na to, że między jądrami i w kroczu wyczuwam podłużne zgrubienie, którego wielkość jest zależna od tego czy mam erekcję czy nie. Czy jest to nieprawidłowe umieszczenie ciała gąbczastego czy może mięśnie dna miednicy lepiej wyczuwalne pod wpływem wzwodu? Mój ogólny stan zdrowia jest dobry. Nie miewam bolesnych wzwodów, jedynie gdy chodzę w bokserkach, długo chodzę/stoję albo po dużym wysiłku odczuwam jakiś dyskomfort pod lewym jądrem. Nawet ciężko to nazwać bólem bo generalnie nie jest to bardzo dokuczliwe, nie przeszkadza mi w niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam ten problem ale obawiam się że to po ćwiczeniach na penisa które miały spowodować jego powiększenie poprzez napieranie ciśnienia krwi na żołąź.. ale sam nie wiem i przyznam, że martwię się tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewenement

witam, mam to samo. u mnie spowodowane bylo przez lsd. wydalem juz kolo 10 tyś , zeby sie dowiedziec. we wszystkich *najlepszych* klinikach seksualnych w polsce. a te ćwoki lekarze mówią ze wszystko jest ok. a wiecie że nie! Nawet ten cały Lew starowicz nie wie o co chodzi . Moze powinnismy sie na jakiejś stronce zjednoczyć. Jednej osoby nik nie słucha a jak bedzie nas wiecej jest szansa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy parafianie.*Chcieliscie wydymac freda fred wydymal was*Sluchajta mam dla was pewne rade olzndyi trza dac wiewiórce łuna ci szprostuje tygo bydluna,bedzie ci stal dzien i noc a zolądz bedzie twardy jak stolec niedzwiedzia,zycze milego dymanska pozdrawiam**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy tak mają gdyż ja całe życie miałem twardą żołądź i bardzo wrażliwą na bodźce. Był to najbardziej wrażliwy na dotyk rejon ciała. Uległo to zmianie po stosunku oralnym z dziewczyną. W pewnym momencie straciłem czucie w żołędzi. Istotnie nie jest już twarda ani wrażliwa na bodźce. Pewną namiastkę czucia w żołędzi odczuwam jeśli w sposób sztuczny dłonią zacisnę żyły tak by krew nie odpływała. Wówczas żołądź przestaje być blada i pomarszczona, znów jest czerwieńsza i coś w niej czuję. Podejrzewam że mogło dojść do jakiegoś uszkodzenia mechanicznego pod wpływem którego jakieś neurony przestały poprawnie przesyłać bodźce odpowiadające za zatrzymywanie krwi w ciele gąbczastym. Ale tak na prawdę nie wiem do czego doszło. Z ciałem jamistym nadal nie mam żadnego problemu. Jest twarda jak zawsze. Wizyta u urologa szczerze mówiąc mnie zniechęciła. Pierwszy urolog powiedział ze może mieć to podłoże psychologiczne, drugi że wszystko jest w porządku i że z 60% mężczyzn nie ma czucia w żołędzi i że powinienem się cieszyć bo do niego się zgłaszają ludzie ze zbyt dużym czuciem którzy mają przedwczesny wytrysk. Urologiem był pan w starszym wieku który mówił tak głośno, że słyszeli to wszyscy w korytarzu przychodni. Żadnego rozwiązania nie zaproponował oprócz próby wmówienia że wszystko jest ok bo wiele osób od razu z tym się rodzi. Jak dla mnie nie jest to powodem żeby uznać że jest to funkcjonowanie prawidłowe. Urolodzy zazwyczaj znają się tylko na problemach geriatrycznych, bo przychodzą do nich tylko starsi panowie. Dla urologa jeśli jest wzwód to człowiek jest zdrowy i koniec tematu. Na szczęście przed zgłoszeniem się do urologa zgłosiłem się też do neurologa. Wykazał znacznie poważniejsze podejście do sprawy. Zlecił badanie MRI konkretnych odcinków kręgosłupa. Wykazały one 2 przepukliny, z których jedna uciska nerw. Z tymi wynikami do niego pójdę i być może okaże się czy one mają coś z tym wspólnego. Objawy mam takie same jak tu opisujecie. Czyli skóra żołędzi nie jest już naprężona choć zawsze była. Czucia nie ma choć zawsze było (niezależnie czy we wzwodzie czy bez wzwodu). Ciało gąbczaste nie zatrzymuje krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam generalnie problem z moim penisem. Czasami podczas seksu moj penis robi się miękki i wtedy pojawia się duże rozczarowanie nie tylko z mojej strony, ale też i u partnerki. Wiecie jak temu zaradzić? Czy leki takie jak maxon powinny pomoc? PPotrzebuje pilnej pomocy, bo niedlugo moj zwiazek calkiem szal trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę że o pomoc w tej sprawie raczej ciężko, moja żołądź jest miękka chyba od początku, twardnieje w pełni, tylko gdy ścisnę penisa u podstawy. Myślę że, przynajmniej w moim wypadku może być to kwestia jakiegoś defektu budowy żołędzi, nie jestem znawcą ale chyba chodzi o to że krew nazbyt szybko i łatwo uchodzi z główki. Gdyby ktoś z was znał specjalistę godnego polecenia to proszę podzielcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×