Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po roku w miejscu operacji przepukliny pachwinowej


Gość Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie dotyczące mojej przepukliny. Stwierdzono u mnie przepuklinę pachwinową lewostronną skośną. Rok temu przeszedłem zabieg operacyjny i została mi wszyta siatka, by wzmocnić to miejsce i przyspieszyc rekonwalescencje, gdyż wiedziałem, że będę chciał wrócic do sportu. Rana leczyła sie dosc dobrze i po 3 miesiacach wznowiłem trenini. Początkowo dosc spokojnie, lecz po okresie 6 miesięcy zaczłąem trenować z pełnym obciążeniem. Muszę powiedzieć że przepuklina w żaden sposób nie dawła znać o sobie. Obecnie rozpoczął sie okres zimowy, z którym wiąże się większa ilosć zajeć na siłowni i większe obciążenia. Po kilku tygodniach takeigo treningu w miejscu operacji zacząłem odczuwać ból. Nie jest to ból stały lecz chwilowe ukłucie. Co moze być przyczyną takiej reakcji? Czy może to być jakiegoś typu rozerwanie siatki od tkanek ciała, bądź nawrot przepukliny, a może coś zupełnie innego. Narazie nie zauważyłem żadnego obrzęku jak to miało miejsce przy przepuklinie, a zaraz pamiętam że przepuklina nie bolała. Mam 22 laa i dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×