Brak spermy przy masturbacji

użytkownik
damian

Witam.
mam 16lat. masturbuje się parę razy w ciągu dnia i nie wypływa mi sperma tylko za pierwszym razem coś tam jest. czy to może oznaczać że jestem bezpłodny???

Reklama
użytkownik
stapler

Może nie osiągasz orgazmu w czasie masturbacji i dlatego nie masz wytrysku. Może to coś tam na początku właśnie jest spermą. Jesteś młodą osobą i myślę, że z czasem Twoje wytryski będą prawidłowe. W razie wątpliwości trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza wcześniej o tym fakcie informując rodziców.

użytkownik
Maciej

Kilka razy dziennie..? Człowieku daj sobie na wstrzymanie. Jądra to nie maszyny, nie nadążą naprodukować tyle spermy, żeby kilka razy w ciągu dnia był wytrysk.
Ja przy drugim stosunku z kobietą (po powiedzmy 15 minutowej przerwie) nie mam już prawie wcale spermy. Przy dobrej wenie, kiedy zdarzają się 3 stosunki pod rząd, wytrysku już za trzecim razem prawie nie ma.

użytkownik
Marcin

Ja również jestem niezadowolony masturbuje sie ok 3-6 razy dziennie różnie na początku wytrysk był niesamowity teraz jest taka kropla i tyle nie wiem co się dzieje pomóżcie ?

Twoja odpowiedź