Lamblia

u?ytkownik
Anna

1 Co to za choroba??
2 leczy sie ją w domu??
3 jak długo trwa leczenie??
4 czy to coś poważnego??
5 jest to zaraźliwe??

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

1. Lablia jest pasożytem, który przenosi się drogą pokarmową lub przez kontakt.
2. Stosuje się leki ( metronidazol, tynidazol).
3. Po 2 tyg. leczenia bada się kał na tego pasożyta.

u?ytkownik
Anna

Czy lambria jest zaraźliwa-chodzi mi czy mój chłopak może sie tym zarazić przez pocałunek??

u?ytkownik
haemophilus

Trudno powiedzieć. W ślinie pasożyt nie występuje. Ale może zostać przeniesiony np. przez ręce. Na pewno trzeba przestrzegać szczególnie zasad higieny. Myć ręce itd.

u?ytkownik
Natalia

Ja mam lmbrie do stałam jakies tabletki.Czy to mi pomoże

u?ytkownik
sylwia26

Chciałam mniej więcej się zorientować jakie są objawy tej chirob? mam półtora roczną córeczkę i u niej są podejrzenia tej bakterii stąd moja ciekawość.

u?ytkownik
dodi

Czy wypryski na policzkach,brodzie i plecach (które są juz z miesiąc), osłabienie,bezsennosć, mdłosci mogą być objawem lambrii??

u?ytkownik
Ksmuś

Ja mam lambrię.Mam ja juz ponad rok. nie mogli wykryc u mnie co sie dzieje caly czas bolal mn ei brzuch w okolicy wyrostka mialam goraczke i bylam w ogole jakas taka oslabiona. ostalam leki, niby ma byc lepiej ale teg ojest bardzo trudni sie pozbyc*/

u?ytkownik
karolina

Mam lambrie i chciałabym się dowiedzieć czy ty groźna choroba i czy mozna przez to iść do szpitala?
można umrzec?

u?ytkownik
Wera12

Ja tez mam Lambrię Miałam sondę w szpitalu i przez pobrana zółć wykryli ten pasożyt .

u?ytkownik
rena

Lambria to choroba ale sie nie umiera. Maja ją dzieci i dorośli, zarażamy sie co chwileczkę, dotykając klamki, udrzwi, okna itd. ja dałam dziecku paraprotex i nopalin

u?ytkownik
mawashi

U mnie Lambria objawiała się silnym bólem w łydkach, ustępował dopiero po tym jak miałem zgięte nogi, np przy siadaniu... Stojąc, musiałem cały czas naprzemiennie zginać nogi, bo ból był okropny... I te lekarstwa co przyjmowałem, były niewyobrażalnie niedobre... Podczas zażywania, nieraz zwracałem... W życiu niedoświadczyłem gorszego smaku czegoś...

u?ytkownik
julia123

Czy lambria może występować na skórce od pomarańczy, albo na tym białym czymś?

u?ytkownik
daniel

Przeprasza ale lamblia a lambria to co innego bo karolina napisała coś z żółcią a to co napisała to raczej lamblia więc uważajcie z tym bo ktoś napisze jak leczyć lambrię a inny będzie mieć lamblię.uwaga!lambria!-lamblia!

u?ytkownik
Milena

Czt bole głowy od ok m-ca moga byc przyczyna lambrii??Dostałam polecenia od lekarza aby zrobic sobie badanie w tym kierunku ale pytam bo dla mnie jedno z drugim chyba ma niewiele wspolnego!Mogę się mylić.Ale nie mam innych objaw takich jak bole brzucha boli mnie tylko głowa!