Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lamblia


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam lambrię.Mam ja juz ponad rok. nie mogli wykryc u mnie co sie dzieje caly czas bolal mn ei brzuch w okolicy wyrostka mialam goraczke i bylam w ogole jakas taka oslabiona. ostalam leki, niby ma byc lepiej ale teg ojest bardzo trudni sie pozbyc*/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Lambria objawiała się silnym bólem w łydkach, ustępował dopiero po tym jak miałem zgięte nogi, np przy siadaniu... Stojąc, musiałem cały czas naprzemiennie zginać nogi, bo ból był okropny... I te lekarstwa co przyjmowałem, były niewyobrażalnie niedobre... Podczas zażywania, nieraz zwracałem... W życiu niedoświadczyłem gorszego smaku czegoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czt bole głowy od ok m-ca moga byc przyczyna lambrii??Dostałam polecenia od lekarza aby zrobic sobie badanie w tym kierunku ale pytam bo dla mnie jedno z drugim chyba ma niewiele wspolnego!Mogę się mylić.Ale nie mam innych objaw takich jak bole brzucha boli mnie tylko głowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też mam tego pasożyta :( od kilku tygodni mój organizm strasznie się osłabił, ciągle jestem zmęczona, boli mnie głowa, częściej się załatwiam a co najgorsze po jedzeniu tak mnie boli brzuch, że aż się zwijam z bólu, trwa to jakieś 15 minut i przechodzi *( Pracuję w przedszkolu i właśnie się dowiedziałam, że dziecko z mojej grupy ma zdiagnozowanego pasożyta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Jak byłam mała też miałam lambrię. Rok temu zrobiłam się strasznie osłabiona. Głową mnie boli co jakiś czas. Jest to nie do opisania. Jak widzę jedzenie to mam mdłości. Mama mi powiedziała że jestem osłabiona bo nie jem... W szkole jestem co chwilę głodna... Miesiąc temu bałam sie że jestem w ciąży... Bo mdłości i nadmierny apetyt... Lecz ostatnio poszłam do lekarza który tylko zobaczył że w dzieciństwie miałam lambrię i przepisał mi jakieś leki... Więc to cholerstwo nie tak łatwo załatwić... Przed pójściem do lekarza bałam sie że mam raka czy coś takiego... To robactwo jest okropne i u jednego objawy mogą być bardziej zauważalne a u innego mniej... Tylko takie małe pytanie ode mnie... Co sie stanie jak ktoś nie wie o tej chorobie a ma te pasożyty w sobie to co sie może stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nieważne

Ja się boję że mam lambrię ponieważ od jakiegoś czasu mam cotygodniową biegunkę, mdłości oraz jestem osłabiony co jakis czas ... Mam też gorączkę co jakis czas. A co najgorsze kolega z klasy ma lambrię wiem to od kolegi bo się dowiedział i mu wierze ponieważ ten kolega co ma (lambrię) często się zwalnia z bulu brzucha. A jak teraz go unikam to on i tak się zbliza i mnie odtyka przede wszystkim (rękami) a co wyczytałem z komentarzy że przez dotyk rękami można się zarazić (lambrią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×