Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zawroty głowy i uczucie ucisku w oczach


Gość Radek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry. W sobotę siedziałem rano w toalecie aż tu nagle w oczach zaczęło mi się kręcić, tak jakbym zakręcił się wokół własnej osi ze 3 razy i się zatrzymał. Czułem wtedy swoje gałki oczne, tak jak gdyby się ścisnęły i bałem się że się że strace kontrolę albo jakąś równowagę. To uczucie puściło mnie po około 20 sekundach. Po jakimś czasie 2-3 godziny zacząłem miewać dziwne uczucie w oczach. Czuję co jakiś czas tak jak gdyby zeszły mi się do środka albo może żeby nie zmylić, czuję taki ucisk na gałki tak jak jakby się wsysały do środka, wzrok mam bardzo dobry, widzę wszystko na boki, przy ruszaniu gałkami na boki widzę prawidłowo, nie widzę nic podwójnie wszystko jest okej. Jedyne co mnie teraz męczy to dziwny ucisk na gałki, przy tym towarzyszy mi coś takiego jakbym nie spał całą noc, dziwnie zmęczone oczy mam, a powiem że chodzę spać wcześnie i wysypiam się po 9-10 godzin. Nigdy wcześniej tak nie miałem. Dodam jeszcze że kiedyś bardzo dużo czasu spędzałem przed komputerem po pare godzin. Dzwoniłem również do okulisty zapisać się prywatnie, lecz pierwszy wolny termin gdzie bym nie zadzwonił przypada na maj albo koniec maja. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, chociaż może podpowiedź co może mi być. błagam, proszę o pomoc. Te objawy czasem są bardzo słabe, a czasami jak np teraz czuję tak jakgdyby uciskanie oczu od tyłu , takie głupie uczucie które nie pozwala mi nic robić bo ciągle o tym myślę. Mój wzrok jest prawidłowy, wszystko okej. Jedyne to właśnie taki dziwny ucisk w oczach z tyłu jakoś oczu czuje taki dziwny ucisk. Bardzo mnie to martwi, a wizytę mam najszybciej 2 maja i bardzo się boję. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm mam podobne objawy zawroty głowy,ból głowy,zawroty głowy i wiele innych.W pierwszej kolejności radziłbym Ci iść do okulisty(w celu wykluczenia jaskry).Jeżeli nic u okulisty nie wyjdzie to iść do neurologa na badanie głowy rezonansem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×