Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Metocard zk 47,5 na zaburzenia serca


Gość rysia

Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze,od jakiegoś czasu leczę się na zaburzenia rytmu,biorę metocard zk 47,5 raz dziennie 1 tabletke czy to nie jest za duza dawka leku? bo wiem ze jest jeszcze słabszy ten lek,kardiolog od razu dal mi ten lek wczesniej nie brałam zadnych lekow na serce, Mam 32 lata moja waga 55 kg....nie wiem czy waga ciała jest wazna co do leków.... A czy ten lek można pić całe życie,? Lekarz zasugerował że raczej muszę pić już na zawsze.....jeśli tak,to dlaczego nie dał mi najmniejszej dawki na początek...? Czy słabsza dawka była by nie skuteczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie jest za duza dawka leku? - nie skoro tak zadecydował kardiolog, wszystko zależy od nasilenia arytmii nie wiem czy waga ciała jest ważna co do leków? - w tym wypadku, tego leku nie ma znaczenia A czy ten lek można pić całe życie,? - tak to dlaczego nie dał mi najmniejszej dawki na początek...? - wszystko zależy właśnie od nasilenia arytmii Czy słabsza dawka była by nie skuteczna? - raczej tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Witam, chciałam zapytać również o lek Metocard ZK 47,5. Przez prawie 2 lata zazywałam Metoprolol 1/2 rano 1/2 wieczorem. Teraz zmieniono mi na Metocard 1 tabletka/rano. Chciałam zapytać, czy zażywając tabletkę rano, a chcąc spożyć alkohol wieczorem mogą być jakieś komplikacje?(1 lub 2 piwa) Czy na drugi dzień rano powinnam zażyć lek i czy będzie to bezpieczne. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×