Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący ból serca i ból pod żebrem przy ostrej skoliozie


Gość madziorek987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madziorek987

Witam! Mam zaledwie 23 lata i od dziecinstwa mam problemy z kregoslupem. Mam ostra skolioze kregoslupa i dzieki temu moja jedna noga jest krotsza o 1 centymetr od drugiej. Kilka lat temu dopadl mnie dosc silny klujacy bol serca. Poszlam do lekarza i stwierdzil on, ze to przez moja skolioze i nie moze nic na to poradzic, ze takie bole beda sie zdarzaly czesciej. Na kilka lat mialam spokoj az do teraz. Bole pojawily sie ponownie. Nasilaja sie one kiedy probuje wciagnac powietrze, mam wtedy wrazenie, ze jesli silniej zaczne oddychac moze mi cos tam peknac. Ostatnio doszly do tego bole troche ponizej serca i w lewa strone. Rowniez klujace i przeszywajace. Jesli dotkne zebra tam gdzie mnie boli, mam wrazenie jakby mnie ktos tam uderzyl, to miejsce jest rowniez bardzo rozgrzane i bardzo zle reaguje na zimna reke, tak jakby mnie parzylo. Boli przez chwile, a potem ustepuje na pare minut i wraca spowrotem. Czy to bardzo niebezpieczne dla serca? Do jakiego lekarza powinnam sie zwrocic i jakie badania wykonac? Dodam tylko, ze zaraz po urodzeniu zachorowalam na posocznice (tj.sepsa) Czy to ma jakis zwiazek z tym? Bede bardzo wdzieczna. Pozdrawiam. Magdalena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×