Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból łopatki przy zniesieniu lordozy z zaburzeniami rotacji kręgów i dyskopatii


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od kilku miesięcy odczuwam ból w okolicach łopatki prawej.Jest to ból stwarzający odczucie jak by mi łopatka chciała rozciąc skórę .Zdarza się też pieczenie w okolicach łopatki ale rzadko.Od czasu do czasu czuję też lekki ból(gniecenie)w okolicach piersi.Ból łopatki odczuwam przy skręcie głową w lewo i w prawo i przy pochyleniu głowy do przodu.Przy skręcie głowy w prawo odczuwam ból w całym prawym ramieniu i co ciekawe czuję też kłucie z lewej strony z boku pod żebrami.Przy ruchach barkiem ,ramieniem nie odczuwam bólu.Śpię dobrze ,w nocy nie odczuwam żadnych bóli.I rzadko boli mnie od zewnętrznej strony prawej w przedramieniu. Zrobiłem RTG odcinka szyjnego . Lordoza szyjna zniesiona w dolnej części.Niewielkie zaburzenia rotacji kręgów. Obraz dyskopatii C5-C6,z wtórnymi zmianami zwyrodnieniowymi krawędzi trzonów kręgów.Cechy wczesnych zmian dyskopatycznych C4-C5. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach unkowertebralnych. Poza tym kręgosłup szyjny bez zmian radiologicznych. Czy moje bóle mogą pochodzic od takich zmian w kręgosłupie szyjnym,zaznaczę że ból nie jest mocny ale za to męczący.I nie raz mam odczucie jak by mnie bolala cała prawa strona ciała. Dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×