Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duszności i uczucie pełnego gardła przy przewlekłym zapaleniu migdałów


Gość Alicja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Od dłuższego czasu mam dusznośći i uczucie pełnego gardła, jakby coś mi uciskało na krtań. Lekarz srwierdził zapalenia krtani, lecz potem okazało się że to przewlekłe zapalenie migdałów. Przyjmowałam kilka antybiotyków w tym Azitrox. Nadal mam podwyższoną temperaturę i duszności nie mijają, badał mnie laryngolog i nie potrafił pkreślić przyczyny, na pogotowiu tez nie uzyskałam pomocy, a dusznośći są ciągle. Czym to może być spowodowane? proszę o pomoc. Pozdrawiam. Alicja 44 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli migdałki są znacznie przerośnięte to taka duszność może być z nimi związana. Jeśli nie są to trzeba poszukać gdzie indziej przyczyny tego stanu. Duszności najlepiej skonsultować z pulmonologiem. Oczywiście na początku dobrze by było wykonać wstępnie RTG płuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ,że takie duszności jak najbardziej mogą być spowodowane nerwicą bo sama to przechodze. Ale jeszcze dokładnie nie wiem czy to nerwica. Zrobiłam już mnóstwo badań , poniewarz żeby postawić diagnozę nerwicy to należy wykluczyć choroby które mogły by być przyczyną. Ja miałam dużo badań i wszystko wskazuje na nerwice. Schudłam już 8 kg. przez 6 miesięcy. Niedługo wybieram się do psychiatry, poniewarz jak wezmę lek uspokajający , to wszystko wskazuje na nerwice. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×