Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból w odbycie podszas wydalania stolca kiedy mam miesiączke


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem..mianowicie juz od dłuższego czasu conajmniej 6 miesiecy podczas mieciaczki kiedy chce wydaliic stolec pojawia sie bardzo silny ból w odbycie...poczatkowo czułam promnieniowanie miedzy podbrzuszem a odbytem,teraz juz tylko w odbycie...ból jest czasem nie do zniesienia...gdzie powinnam sie z tym problemem udac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wstyd sie przyzanc lecz jeszcze ani razu nie byłam u ginekologa...teraz bede miała 20lat..czas mi na to nie pozwalał....bardzo intensywnie uprawiam sport od zawsze..teraz praca,szkoła....i zaniedbałam...mam nadzieje ze to jeszcze nie jest nic tak groznego choc czytałm na temat endometriozy to moze byc ze mna niezbyt dobrze....dziekuje za rade....póje do ginekologa jak najszybciej bedzie to możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr.Otomus

Witam, moim zdaniem jestes kurą domową albo kurą wiejską a wywnioskowałem to bo napisałaś ze odczówasz promieniowanie zapewne UV bo jesteś kurą z Klatki i was naswietlają ale do rzeczy chodzi o to ze nie zniosłaś jajka i stąd te odczucia podczas wydalania GÓWNAMoja rada to aby mąz puknoł cie w odbyt i rozbił skorupke a reszta sama wypłynie *]Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aska.... pieprzysz.... kiedy ja się diagnozowała to tez wszycy mówili *to nei endometrioza, dajcie dziewczynie spokoj ma 18 lat* doagnoza trwała 5 lat bo mnie lekceważono. Miałam takie same objawy, dokładnie to samo, ksiazkowe... wiec nie gadaj mi tutaj ze wymyslamy..... Gdyby nie takie osoby jak ty, to bym wczesniej zaczeła leczyc endometriozę i wiele bym zyskała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×