Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sposób przeprowadzenia zabiegu członka


Gość Pan krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan krzysztof

Jestem młodym człowiekiem i w parę lat temu przeszedłem operację narzadu płciowego ponieważ miałem poważny problem natury wzwodu członka i nie mogło obejsć się bez operacji. Lekarze dowiedli iz przypadłosc moja jes bardzo zadkim zjawiskiem i nie występuje w środowisku zbyt często. Upłynęło od tamtego czasu juz 15 lat i dopiero teraz częste współżycie seksualne pokazuje iz, wciąż mam problem z przeszłości kiedy byłem jeszcze dzieckiem co przeniosło sie na dojrzałe moje życie:) Podczas stosunku poniżej na moim członku zbiera się duża warstwa skóry która jest przyblokowana przyrośniętymi dwiema bliznami które tworzą swego rodzaju blokadę i przez co moja skóra nie ma możliwości przepłuwu w dół. Co takze przerzuca się na moje jądra które są bardzo ścisnięte:( Jestem przekonany, ze mój problem można rozwiązać tylko w jaki sposób odbędzie się przeprowadzony zabieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno z tym problemem należy skonsultować się z urologiem. Trudno określić mi jak powinien wyglądać zabieg i czy w ogóle powinien być przeprowadzony bez badania. Prawdopodobnie będzie możliwość wykonania plastyki takiej zmiany czyli uwolnienia skóry z blizn, najlepiej zapewne w znieczuleniu do kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×