Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie w krtani, opuchlizna nosa i duszności


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panie doktorze. Mam nastepujacy problem otóz 2 tyg temu zaczeło mnie kłuc w krtani po 2 dniach zaczelo mnie bolec i kluc nastepnie sluchło mi gadlo od okolo tygodnia doszedl opuchniety od srodka nos mam uczucie ucisku w nosie wydzieliny jest bardzo malo i bardzo zadka tak ze jak spie czy leze to mi jak woda czasem splywa z nosa ale czasem jej poprostu niema. Nie goraczkuje wogóle samopoczucie mam takie jak bym niebyl chory czuje sie ok. No moze od kilku dni jestem zmevczony juz tym poniewaz mam duze klopoty z oddychaniem w dzien jest jako tako ze ujdzie, ciezko sie oddycha ale oddycham ale w nocy to od tygodnia, zrywam sie w panice i niemoge zlapac oddechu az robi mi sie slabo, musze wstac pochodzic uspokoic oddech i po paru minutach ide znowu spac mam tak okolo 5 razy w nocy mniej wiecej do tego musze tez kilka razy w stawac plukac gardlo woda bo mam bardzo sucho i tak jakby jakis gesty nalot w jamie ustnej podejzewam ze to gesta slina bo sline mam bardzo gesta nawet w dzien.Dodam ze rano po przebudeniu w ciagu okolo 30 - 40min objawy lekka ustepuja i lzej mi sie oddycha najgozej jest gdy leze. Od okolo 3 dni nasilil sie tez kaszel z wydzielina szczegolnie z rana i do poludnia dosc mozno kaszle i kichanie, i ból glowy. Powoli mnie to wykancza, troche sie to przeciaga do lekarza nie ide bo wydaje mi sie z ejak niema goraczki to to nic takiego (moze alergia) ale jestem juz zmeczony tym. Co to moze byc? Przejdzie samo czy warto isc do lekarza?. dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×