Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jąder i pęcherza moczowego, gorączka po adenotomii


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 7 lutego 2011r miałem przeprowadzoną adenotomie . Kiedy zabieg był wykonowany na pełnym znieczuleni doszło do krwotoku. Podawano mi środki przeciwbólowe ale nie pomagało i przez około 2 tygonie borykałem się z bólem. I z tąd moje pierwsze pytanie dlaczego nie pomagał środek przeciwbólowy podawany dożylnie? I drugie pytanie od niedzieli 06.03.2011r do dnia dzisiejszego mam gorączke w granicach od 37,5 do 39 stopni. Najwyższa temperatura była w niedziele. Od 2 dni boli mnie na zmiane prawe lub lewe jądro i przy tym czasami jakby ból w pęcherzu moczowym. Ten ból to było jakby kłócie. I mam pytanie co to może znaczyć taki ból jąder? Pozdrawiam i proszę o szybką odp. Mam 18 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

dlaczego nie pomagał środek przeciwbólowy podawany dożylnie? - może nie był Pan wrażliwy na ten rodzaj środka przeciwbólowego, nie każdy środek przeciwbólowy działa tak samo silnie na każdego I mam pytanie co to może znaczyć taki ból jąder? - taki ból jąder może oznaczać stan zapalny, który właśnie może przejawiać się dodatkowo podwyższeniem temperatury ciała, radzę w tej sprawie jednak skonsultować się bezpośrednio z lekarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×