Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ataki duszności przy paleniu papierosów


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat, nazywam się Patryk. Potrzebuje pomocy, w czym? Otóż..pewnego dnia jakby nigdy nic..dostałe duszności..cieżko mi się oddychało i miałem uczucie w głowie jak bym nie umiał oddychać..tak jakby nie był tego nauczony.. strasznie się tego przeraziłem.. ponieważ do tego czasu czasami mnie to łapie.. jest wszystko dobrze..i nagle zaczynają się duszności..to znaczy ja nie wiem czy to to ale tak to czuje że ciężko mi sie oddycha.. byłem u lekarza rodzinnego..mówi ze płuca są czyste.. przyznam się że popalałem troszkę papierosków ale nie zaciągałem się.. gdy zaczynałem palić wtedy się zaciągałem..paliłem ok 5 miesięcy..później rzuciłem to na jakiś rok..teraz zaczełem, nie zaciągałem się i trwało to jakis miesiąc..teraz nie pale bo boje się że to może być rak płuc lub zator płucny.. proszę o waszą opinię co wy sądzicie o tym..rak czy zator? proszę o pomoc...strasznie boje się że moge umrzeć. jak to rak :( dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trzeba na pewno o tym problemie poinformować rodziców. Takie objawy mogą np. wskazywać na astmę oskrzelową. Być może konieczna okaże się konsultacja z pulmonologiem. Z badań być może spirometria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×