Silne kłucie po prawej stronie klatki piersiowej

u?ytkownik
Paula2313

Dzieńdobry.
Wczoraj w nocy budziłam się kilkakrotnie gdy poczułam silne ukucie z prawej strony klatki piersiowej. Ból pojawia sie od tamtego czasu przy nabieraniu powietrza, kasłaniu, kichaniu, leżeniu na prawej stronie. Zastanawiam się czy iśc do lekarza, czy po prostu można to jakoś wyleczyć domowymi sposobami. Moja mama powiedziała mi, że to nerwoból, piłam syrop Melise, ale to nie pomaga, może na jakiś krótki czas tylko.

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

Wizyta u lekarza jest nieunikniona. Może to być zapalenie płuc, zapalenie opłucnej lub przyczyna sercowa.

u?ytkownik
lukis

Ja tez mialem sline klucia dieta w owoce i warzywa pomogla

u?ytkownik
irek

Mam te same objawy i trwają one od około 2 lat po przejściu grypy. Tak jakby powikłanie. Byłem u lekarza, robiłem prześwietlenie rtg klatki (w Anglii) ale lekarze nie widzą nic co mogłoby być podejrzane.
Z moich odczuć wygląda to na jakiś pęcherz z wodą lub coś innego dlatego że jak kicham to mam wrażenie że to się przemieszcza (a raczej zrywa) a podczas przeciągania się czasem słyszę tak jakby coś tam mi pękało albo łamało charakterystyczny dźwięk jak podczas strzelania stawów przy wykręcaniu np. palców i to mnie właśnie najbardziej zastanawia. Jeśli wszystko jest ok *skąd ten dźwięk i to uczucie przemieszczania się jakiejś części.

u?ytkownik
kazik

Ponad miesiac temu zsunela sie zemna drabina w pracy uderzilem prawa strona calego ciala o drabine przimroczylem sie troche mialem stluczony caly prawy bok a teraz wlasnie prziszedl bol w prawym boku zrobiono mi zdiecia rentg.okazalo sie ze mam przesuniete dwa zebra i jest zaklinowany nerw dostalem zastrziki biore tabletki i czekam na termin do tak zwanej rury na przeswietlenie przepraszam za bledy ale od ponad 20lat nie jestem w kraju

u?ytkownik
SAJAN

Cześć. Mam jakieś 25 lat. Mam nerwobóla na klacie z prawej strony. Chyba to od siłowni, bo nic innego sie nie działo w ostatnim czasie. Najbardziej boli jak kręce głową. Czuje jakby ból szedł od żeber, przez ścięgna i mięśnie. Ciekawe czy to naciągnięcie, czy może zapalenie czy coś? Czy wie ktoś co można zrobić żeby pozbyć się tej dolegliwości? Może jakieś ćwiczenia? Maści?? Może końska maść rozgrzewająca by pomogła *myśli* ?
Proszę o podpowiedź.

u?ytkownik
SAJAN

Ten nerwoból przeskoczył mi na plecy....

u?ytkownik
Daria

Jak również odczuwam ten ból, najbardziej przy kichaniu albo kiedy pojawia się kaszel. Wydaje mi się że to przez ciągłe spacery w mocnym wietrze. Ostotnio ból się nasila nie wiem co robić. Ale radzę wszystkim wizyty u dobrego lekarza

u?ytkownik
asia

Witam ja mam tak samo od jakichs 4 dni czuje sie fatalnie nie moge jesc i ic goracych napoji.jestem zalamana jestem w anglii dzisiaj jest niedziela a ja z bolu nie moge wytrzymac za chwilke wybieram sie do szpitala ciekawa jestem co mi powiedza mam nadzieje ze nie przepisza mi paracetamlu ta jak w kazdym przypadku tutaj robia:(

u?ytkownik
justyna

Ja od kilku tygodni mam kucia najpierw pojawily sie kucia z lewej strony klatki piersiowej po paru dniach poczulam rowniez buli kucie pod lewom lopadkom po paru dniach przeszlo za jakiez trzy dni poawil si bul i kucie z prawej strony klatki piersiowej co mi mrze dolegac

u?ytkownik
tomq

Ja też to mialem palilem papierosta i nagle przestraszylem się czegos . I mialem bule w klacie jakies 2miechy. Lekarz nie wiedzial co mi jest , wszystkie badania wychodzily ok. Wkurzylem sie . Bo muwili lekarze ze te bule i klucie z prawej str. To przez to że Pale papierosy ze zaczolem pajic w wieku15lat. Nie umieli mnie wyleczyc to sam sie wyleczylem paląc marihuane . Marycha jest dobra. Moze drogi ale skuteczny lek.

u?ytkownik
basq

Ja tez tak mam poprostu czuje uklucie i w tym czasie kiedy oddycham czuje bol i silne uklucie, czasem tez nie moge ruszyc reka bo kluje.. tylko ze ja ok 4 lat temu mialam operacje kregoslupa, przy chorobach kregoslupa, skrzywieniach uciskane sa pluca i serce, a po operacji okazalo sie ze mam cos z plucem tak jakby go nie bylo, bylo oslabione, u mnie wlasnie to jest powodem klucia, najlepiej wziasc skierowanie na rtg i zobaczyc czy w tym nie trwi problem, a skolioza to dzisiaj wielki problem i srednio w kl znajomego na 24 osoby mialy ja 22 osoby.... *( pzdr

u?ytkownik
anna m. *(

Mi się to zaczęło ok. 2 dni temu :(
nie wiem co mi może być, poprostu boli w prawej częsci klatki piersiowej jak się śmieję , kicham, kaszlę, biegnę. :(:(

u?ytkownik
JOLA

Mnie kluje jak chce wziasc głębszy wdech albo leze straszny ból

u?ytkownik
Dominica

Ja mam 16 lat i mnie tez kłujepod prawa piersią..to tak jakby ukłucie albo po prostu ból..nie wiem co mam robic..bojje sie