Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk na kręgosłup lędźwiowy po długim siedzeniu


Gość dominika26lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dominika26lat

Witam uzytkownikow forum pisze poniewaz za nim pujde do ortopedy chcialabym wiedziec na czym wstepnie stoje moj problem wyglada z kregoslupem w nastepujacy sposob zawsze kiedy dlugo siedze i potem chce wstac to nie moge sie wyprostowac poniewaz czuje jakby ucisk na partie ledzwiowe krzyza i dopiero po jakims czasie z towarzyszacym bolem jakos sie tam wyprostuje w ciagu dnia te okolice ledzwiowe jak sobie np naciskam bo chce rozmasowac je to przy ucisku tez mnie boli to i wyczuwam jakby male jakies guzki w tych mniejscach zastanawiam sie co to jest? rowniez wlasnie podczas lezenia na wznak gdy leze odczuwam bol w tym mniejscu i tylko tam a gdy poloze sie na bok bol jest lepiej znosny mniej mnie wtedy boli wykonuje na co dzien prace na stojaco i obciazam kregoslup ale objawy mam juz od dawna zaczelo sie jakies 7 lat temu po porodzie a teraz bol stal sie juz nieznosny i dlatego zastanawiam sie czemu nie pomagaja tabletki rozluzniajace miesnie biore tez majamil bo lekarz rodzinny stwierdzil rwe kulszowa ale jak tabletki mi sie skoncza to mam nawrot choroby wiec to chyba nie rwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×