Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe plamki na żołędziu penisa


Gość Sylwek/ Poznan

Rekomendowane odpowiedzi

*Skóra penisa jest wrażliwa i bardzo delikatna, dlatego znajdują się na niej gruczoły, które produkują substancję nawilżającą. Są one widoczne w postaci małych, białych punktów - to jest normalne.* Widząc, że większość tutaj osób zaglądająca to gimnazjaliści, to zapewne każdy ma taki przedmiot jak biologia.Po to są te lekcje by rozmawiać swobodnie o takich sprawach.Osobiście swoją nauczycielkę bombarduje takimi pytaniami np. (Jak daleko może wytrysnąć sperma, od czego zależy potencja, jaka jest średnia dł. penisa w Europie), może i ja to robię dla rozluźnienia lekcji (bo w większości rzeczy o które pytam, znam odpowiedz), ale Ci którzy nie wiedzą powinni pytać bez żadnych oporów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Miałem podobny problem jak wy, czyli biały nalot na penisie ktury nie swendział i nie stwarzal żadnych innych problemuw, udalem się z tym do urologa okazalo sie ze to nic groznego lekarz tylko polecil myc penis płynem do pielengnacji miejsc intymnych (taki jaki stosują kobiety) i wytrzec dokładnie żołendz penisa rencznikiem i wysuszyc zanim zaciongnie sie skure. Mi to pomoglo jesli nic nie piecze nie swundzi nie boli niemacie się czym przejmowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×