Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka? w czasie zwodu napletek nie schodzi


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy sciagam napletek w stanie spoczynku penisa czyli w jego normalnej formie to schodzi on poza zołedzia, jednak w stanie wzwodu, erekcjii nie dam rady go sciagnac poza zoładz.. strasznie boli. czy to stulejka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem. Gdy penis jest w normalnym stanie to napletek schodzi bez problemu za żołądź, ale podczas wzwodu bardzo boli i nie idzie sciagnać (schodzi do połowy żołądzia). Dodam jeszcze, że żołądź jest bardzo wrażliwy na dotyk, to ból jakby połączony ze szczypaniem. Za miecha kończe 14 lat (masturbuje się co 2-3dni, wytrysk jest za każdym razem). Czy to normalne w tym wieku czy coś ze mną nie tak? Proszę o szybką odpowiedź! A tak na marginesie to jaka jest przeciętna dł penisa w tym wieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inaczej... Bo w czasie spoczynku też nie chcę zejść napletek z żołędzia... Mam 15 lat... Ale chciałbym spytać, czy da radę temu zapobiedz samemu!?!? Czy trzeba się wybrać na operację? Z tego co czytałem to podobno pod gorącym prysznicem trzeba naciągać napletek... Prosiłbym o szybką odpowiedź! Nawet na maila: hicingwien@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 lat i gdy mój penis staje nie schodzi mi napletek(nie jest on zrośnięty gdyż jeśli go sam naciągam to schodzi lecz gdy puszcze to znów nasuwa się na żołędzia) a o ile dobrze mi sie wydaje gdy penis staje to napletek powinien zejść i powinien być widoczny żołędz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

witam Dość długo się masturbuję , a mam 21 lat , nie chcę tego robić , a co najgorsze napletek nie chce zejsc wogólę , boję się,że podczas staosunku z kobietą nie uda się mi sex, a co najgorsze ze ściągam napletek na duł a po jakimś czasie on znowy zakrywa żołedż , prosże o pomoc bo już nie wiem co mam robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość taki jeden

ja mam cos takiego ze napletek zchodzi gdy nie ma zwodu a gdy jes zwod to zejdzie do polowy wiec ja tak robie ze gdy czuje ze bedzie zwod zdejmuje napletek i jakos jest po sprawie potem gumka i jazda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 16 lat, masturbuję się od dwóch lat i od samego początku wszystko jest dobrze. Normalnie za każdym razem mogę ściągnąć napletek, nic mnie nie boli i zawsze przy masturbacji mam wytrysk. Radzę wszystkim iść z waszymi problemami do lekarza. Bo to nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam problem z penisem utworzył mi sie tak jakby pierścień wokół penisa wyglada jak by był suchy plus czerwone ranki na żołedziu a podczas stosunku gdu penis jest w zwodzie stasznie peka mi skóra w tym miejscu wysuszonym prosze o rade co z tym zrobic mam 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chlopaki akurat trafilam na te stronke bo moj maz ma ten sam problem co wy , z poczatku wydawalo mi sie troche dziwne, ale co do sexu jest taki sam , nie wyczuwam wiekszej roznicym powiedzmy szczerze ze prawie zawsze dochodze 99%, a ten jeden procent to niekiedy stres i brak ochoty, kiedys mialam partnera niby z duzym ,wszystko bylo u niego ok ale nigdy w zyciu mi nie dogodzil , wiec mysle ze tu o to nie chodzi, jezeli sie kogos kocha to bez roznicy czy ma duzego czy malego, w koncu jak kogos poznajemy to niezagladamy mu zaraz do majtek, wiec sie nie ma czym przejmowac jedne kobiety maja duzzzze piersi inne male , i przez to nie kochamy ich zaraz mocniej inaczej, niektorym milo jest popatrzec ale to nie wszystko wiec glowa do gory , i jeszcze jedno kiedys w internecie czytalam ze wlasnie ci faceci potrafia dluzej i lepiej cieszyc sie sexem nawet w poznej starosci , wiecej optymizmu pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam mały problem.mam 15 lat masturbuje sie juz troche czasu chyba z 3 lata i problem polega na tym ze jak penis jest w normalnym stanie to napletek schodzi bez niczego i wszystko jest ok , lecz gdy penis jest w stanie wzwodu to gdy probuje sciagnac napletka to poprostu sie nieda */ a jak naciagam to wokol konca czlonka przechodzi mi zyłka *( niewiem czy jest to problem czy nie wydaje mi sie ze tak powiedzcie co powinien zrobic *]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Taki co ma imie na F...

Witam. Mam 12. Problem jest następujący, napletek tak jakby zrósł się z żołędziem z jednej strony, i z drugiej tak samo. Czy można temu jakoś zaradzić samemu? Czy iść z tym do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 13 lat i od pewnego czasu próbuje zdiąć napletek ale nigdy całkowicie mi się nie udaje,moja mama powiedziałem że gdy byłem mały sprawdzali i wszystko było w porządku i żebym próbował codziennie,czy to pomoże czy mam iść do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 18 lat. Mam problem ze swoim napletkiem. Gdy mój członek znajduje się w spoczynku, mogę z niego bez problemu zsunąć napletek. Natomiast podczas wzwodu napletek zsuwa się tylko do około połowy żołędzia. co powinienem zrobić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 15 lat i nie wiem czy to nie stulejka.Bo normalnie moge podczas wzwodu sciagnac skorke z napletka i dalej ale jak juz za napletek to czuje lekki bol. Ale gdy puszczam skore to wtedy skora nachodzi prawie na calego penisa wystaje tylko kawalek napletka.To jest stulejka czy tylko to moja glupota i strach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian :(

Siemka mam14 lat ja mam taki problem że czasem po masturbacji takiagby szczypie mnie żołądź i tak sie dziwnie czuje i che mi sie takiagby sikać i gdy mi nie stanie moge spokojnie sciągaćskure a jak stoi nie moge zabradzo tylko dopołowy żołędzia nawet nie do połowy bo dalej mnie boli i mam pszez sirodek pszechodzi mi taka żyłka ijest przyczepiona tak na sirodku ..!!! PROSZE O ODPOWUEDZ PONIEŻEJ pomuszice mi prosze czkeam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×