Częste bóle brzucha u dziecka

użytkownik
Katarzyna

Dzień Dobry. Moja 6 letnia córeczka od kiku tygodni (wczesniej sporadycznie od ok.3 roku zycia) mowiła że boli Ja brzuszek, Zrobiliśmy jej badania jednak pediatra powiedział ze jest w normie, córka coraz częściej płacze z bólu, dlatego chce skonsultować. Oto wyniki badań i wskazania które mnie wydają się w przeciwieństwei do Pani doktor wazne Płytki krwi 578, RDW-SD 36,4, granulocyty kwasochłonne 16.Pasozytów w kale brak -to dobra wieść, W USG wątroba, pecherz zółciowy, trzustka, sledzinoa , nadnercza bez zmian.Nerki bez poszerzenia, prawa 73 mm, lewa 86mm ze zdwojeniem, poza tym obie prawidłowe.Pęcherz moczowy prawidłowy, pojedyncze węzły Krezki do 8 mm.Bez wolnego płynu w otrzewnej. Co robić do jakiego lekarza się udac???

Reklama
użytkownik
stapler

Ból brzucha radziłbym jeszcze skonsultować z chirurgiem dziecięcym. Przedstawione wyniki badania krwi (poza nieznacznym podwyższaniem poziomu płytek krwi) i badań obrazowych są w zakresie normy.

użytkownik
Katarzyna

Dziękuje za odpowiedź, lecz dziś dostałam skierowanie do nefrologa, poniewaz okazało się że córka ma równiez bakterie ( kał wyszedł bez pasozytów) dostała Zentel, zaleca się równiez nam do przyjecia. Nikt mi nie wspomina o chirurgu dziecięcym , juz nie wiem co robić, iśc prywatnie czy czekac co powie nefrolog (termin mam 17.02).Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

użytkownik
Tomek

Polecam chirurga dziecięcego .
Mialem to samo bolam mnie codziennie,zadne krople nie pomogly mi,okazalo ze mam baktrie,wirusy .Polecam ziola w syropie.Niszcza bakterie i prezez pol roku nie boli brzuch.

użytkownik
Kasia

Córka nie ma wirusów i bakterii, wykazały badania zdwojenie ukm

użytkownik
Mama

Proponowalabym zrobic jej badania na lamblie. Badania kalu u mojego synka nic nie wykazaly, natomiast sonda przeprowadzona w szpitalu pokazala tyle lamblii ze pediatra stwierdzil ze oprocz boli brzucha, mdlosci wywolywaly one rowniez ataki astmy!

Twoja odpowiedź