Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to stulejka? jak ją leczyć?


Gość Piotrek 12lat

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 15 lat tez mam tą stulejkę(ten pasek napisany w czyimś wcześniejszym komentarzu) da sie to leczyc jakos? jesli tak to jak? jesli nie to jak to co trzeba zrobić zeby to usunąć? aha i jeszcze z tym scioganiem skury w pełnym zwodzie moge sciagnac do polowy przy wiekszym oporze reki. jesli mozecie tu napisac to piszci jesli wolicie na maila to *okakane@interia.pl*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 13 lat i prawdopodobnie też mam stulejkę, ale jak trochę poczytałem, mówili że nie mogą ściągnąć tej skóry z penisa nawet gdy mają wzwód. Ja ją ściągam i bez i kiedy mam wzwód. Gdy mam to nie zawsze tak dokładnie ale da się i nie boli, ale czy też wypadałoby pójść do lekarza? I jeszcze jedno... Właśnie jakieś 2minuty temu spróbowałem zobaczyć żołędzia podczas wzwodu, udało się, ale gdy już widać całego żołędzia skóra już dalej nie zejdzie. Czy iść z tym do lekarza czy robić treningi w kąpieli??? Proszę o szybką odpowiedź... Sorry za ten spam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz 13  lat

Mam Problem mam 13 lat niewiem czy mam stulejkę ale gdy mi nie stoi to ściągam napletek bez problemu a gdy stoi to do niecałej połowy czy trening w kąpieli pomoże?? prosze o szybką odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem, ze w momencie spoczynku skora na penisie zakrywa go calego natomiast podczas wzwodu sama nie schodzi, jak jej pomoge to zejdzie calkiem ale widac ze skora jest zrosnieta z wedzidelkiem i gdy mocno calkowicie sciagne skore z penisa to czubek penisa skrzywia sie ku dolowi, podczas stosunku nie czuje bolu ani nie mam problemow z oddawaniem moczu, jedyny problem to wlasnie bardzo naprezona skora podczas wzwodu i wygiety penis, niemozliwe jest swobodne sciaganie skory podczas silnego wzwodu i czuje wtedy lekki dyskomfort, czuje ze skora jest b naciagnieta a ujscie cewki moczowej robi sie wtedy b waskie. Czy musze sie zoperowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM mam 14 lat i mam pewien problem gdyz polega on na tym ze nie mog sciagnac napletka z penisa gry prubuje skora tak jakby zawija sie na pol centymetra i dalej nie moge boje sie ze cos mi peknie prosze powiedziec czy to stulejka czy rozciegac skore i kiedys zejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to stulejka. Trzeba o tym fakcie poinformować rodziców i udać się najlepiej na konsultację do urologa. W Twoim wieku często jest już za późno na ćwiczenia i leki stosowane miejscowo. Najczęściej taki problem trzeba leczyć operacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nigdy nie sciągałem skóry z penisa. Mam 15 lat, od 3 dni próbuje to zrobić, niestety bezskutecznie. Wędzidełko zdawało się ciągnąć za sobą zołędź. -1 dnia mogłem odciągnąć napletek tylko o kilka milimetrów -2 dnia mogłem odciągnąć napletek prawie do końca żołędzia -3 dnia udało mi się odciągnąć trochę bliżej niż drugiego Za każdym razem czułem ból. Czy to stulejka? Jeśli tak to czy można to leczyć domowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 16 lat i nie jestem pewien czy moj problem to stulejka. otoz zarowno w stanie spoczynku jak i we wzwodzie musze sie troche natrudzic zeby sciagnac napletek. nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze nie mozna u mnie [przynajmniej ja nie moge] sciagnac napletka az za rowek zazoledny, maksymalnie moge go sciagnac do takiego stanu* http://yfrog.com/5zzdjcie000rkj prosze o pomoc i odpowiedz czy bedzie potrzebna jakas operacja[chcialbym uniknac tego typu spraw bo moje sie o swoja meskosc * )] aha no i jeszcze musze powiedziec ze jak juz uda mi sie sciagnac napletek do takiego stanu jak na zdjeciu to musze go trzymac zeby sam znowu nie skoczyl na zoladz i nie zakryl jej. czy bede mial jakies problemy przy stosunku i wytryskach ? czy ewentualnie moglby mi Pan polecic jakis zel intymny ktory *rozruszalby* napletek ? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, otoz chodzi o to ze skora nie chce zejsc do konca z mojego zoladz, nie czuje zadnego ucisku na nim, ale napletek nie schodzi tak samo podczas wzwodu a czytalem ze sam powinien bez zadnej pomocy schodzic za zoladz. Bardziej podchodzi to pod stulejke czy za krotkie wedzidelko? Mam zamiar isc z tym do urologa ale strasznie sie boje co to moze byc i czy zabieg wydluzenia wedzidelka jest bolesny? Wykonuje sie wtedy zastrzyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie doktorze mam problem. Chodzi o to że moj napletek nie okrywa żołędzia, a stosunki pułciwe są udręko. U meżczyzny jest to doś dużym promlem. Podczas wzwodu mam przykry ucisk z żołedziem ( i nie pokojący obrzęk) , a pociągniecie penisa w dół powoduje duży ból. Napletek nie okrywa żąłedzia nawet w stanie spoczynku, a próba go naciągnięcia jest bolesna. Czy to stulejka? Jeżeli tak ,to czy operacja jej usunięcia jest refundowana? Z góry dziękuje z poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pisałem już w jednym wątku,ale tam podawałem linki do niewyraźnych zdjęć więc postanowiłem zrobić swój wątek z dobrymi zdjęciami. http://img713.imageshack.us/gal.php?g=20100212591.jpg Jak dalej ciągnę to wędzidełko zaczyna boleć i ciągnąc żołądź w dół. No i czy tego napletka nie jest za dużo pod żołędzią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez ten problem. gdy proboje naciagac skorke ,,napletek* to nie moge. widze ze skorka jest zwezona przy wylocie albo troszke sklejona, nie mam pewnosci. prosze aby ktos napisal mi co mam z tym zrobic. czy mozna to jakos samemu wyleczyc. to mij email adamodud@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc , mam 15 lat 2 dni temu dowiedziałem się co to stulejka nigdy wcześniej nie ściągałem napletka nawet przy oddawaniu moczu . napletek schodzi gdzieś ok 2 mm do 3 na zoladz ... ... czy gorąca woda jest w stanie pomóc ? proszę o pomoc . wojoz1@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NIe podaje niku w takch przypa

Witam. Gdy miałem 8lat chyba byłem u lekarza i chciała sprawdzić mojego peniska xD Ja zacząłem krzyczeć że nie pokarze mamuśka powiedziała że wszystko jest OK. Lekarka powiedziała żeby codziennie myć. Ale wiecie jak to my mężczyźni nic się nie chce xD Mam teraz 14 lat i mam problem gdy nie staje zdejmę to całe szczęście i mówię wam nie bójcie się ja się nie boję ponieważ po czytaniu tylu wpisach da to się samemu wyćwiczyć. 1miesiąc wystarczy a jesteśmy jak nowi i gotowi na dziewczynki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAM ZLIKWIDOWAŁEM STULEJKE !!!!! Miałem tak zrośnięte na końcu że nawet zdarzyło mi się nie mogłem oddac moczu. W wojsku lekarze mi uswiadomili co to jest i ze można to rozciąc , specjalnie mi to nie przeszkadzało ale po wojsku poznałem dziewczyne i wtedy zdecydowałem cos z tym zrobic . Troche mi było wstyd isc do lekarza,wiec żyletką rozciołem napleta i po jakims czasie było ok . Pamiętam że strasznie szczypało i bolało ale udało sie juz 10 lat jak problem mi nie dokucza. OCZYWISCIE NIKOMU TEGO NIE POLECAM I ZDECYDOWANIE NALEŻY SIE UDAC DO LEKARZA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Sam mam stulejek... w wieku 10 lat był tak zrosniety ze ledwo mogłem zobaczyć żołądź.. wiec zacząłem co jakiś czas go naciagac z dnia na dzień nie było widać źadej róznicy lecz z tygodnia na tydzień z misiąca na miesiąc sytuacja sie znacznie poprawiała teraz w wieku 17 lat przy wzwodzie moge sciągnac napletek do końca lecz nie przychodzi to z łatwościa ale lepsze to niz nic i mam zamiar dalej go *trenować* bo do lekarza sie nie nie wybieram.. dodam ze w wieku 15 lat uprawiałem seks i nie było to za bardzo przyjemne */ przez co sie troche zniechęciłem ale z prezerwatywami nie ma zadnego problemu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Panxyz94

Witam. Mam 16 lat i mam problem ze stulejką. Mianowicie normalnie mogę ściągnąć napletek(co nie jest takie łatwe) lecz podczas erekcji nie jestem w stanie już tego zrobić(mogę ściągnąć tylko połowę). Wstydzę się iść z tym problemem do lekarza... a za niedługo chciałbym odbyć swój pierwszy stosunek*) Proszę o POMOC!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak samo jak u mnie. Ziomek :P Trzeba ćwiczyć codziennie w stanie spoczynku i tyle. Potem jak bedzie stawał to po tyci tyci. Przynajmniej ja tak robię jak mam czas xD A do lekarza nie wybieram się i nie chcę nikomu mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak, jak byłem młodszy to też się tego obawiałem bo napletek schodził mi tylko w stanie spoczynku, dopiero po pierwszym razie bez gumki przekonałem się że w trakcie stosunku napletek sam zszedł i nawet nie wiedziałek kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×