Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel ropna na odbycie - czy to poważne?


Gość aniołek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem jak zaczac,wstydze sie:( ale zaczne. otoz od 4 lat pojawia mi sie wokol odbytu takie goziki naj pierw bylo to male I nie bolesne,ale teraz to jest coraz wieksze I po zalatwieniu to wychodzi do wieszchu z kazdej strony I cholernie boli to jest twardr,doze I koloru bardzo ciemno czerwonego. Potszebuje policy a wstydze sie komus o tym powiedziec Wiec prosze o porade co ja mam z tym zronic:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz do lekarza a nie wstyc się i nie zwlekaj moja koleżanka też tak zwlekała mówiła że ma żylaki odbytu i to przejdzie przechodziło przez kilka lat na moje proszenie idz i się zbadaj mówiła że nie ma czasu itp aż tu pewnego dnia taki ból ją dopadł odbytu że mało po ścianach nie chodziła to ją zmobilizowało u lekarza po badaniu na dzien doby usłyszała że ma raka odbytu nawet bez badan taki był zaawansowany operacja radioterapia chemioterapia wygląda teraz jak wrak człowieka i walczy o życie a wystarczyło iść przy pierwszych obiawach i się zbadać leczyć chodzby okazało się że jest to błache i jest zdrowa a teraz żałuje że mnie nie słuchała mówię to dla przestrogi dla wszystkich forum to nie lekarz chirurg który nie zdjagnozuje nie ma sęsu tu szukać ,,recepty** na swoje dolegliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×