Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Płyn ejakulacyjny przed wytryskiem a zapłodnienie


Gość Tomek z Warszawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek z Warszawy

Witam. Mam wstydliwy problem. Pieściłem się z moją dziewczyną bez prezerwatywy (zawsze uprawiamy seks w prezerwatywie), lecz tym razem nie założyłem jej. Ona nigdy nie brała żadnych tabletek, nie było żadnego zabezpieczenia. Pieściliśmy się różnymi sposobami, wkładałem do pochwy do środka swoje prącie (choć nie głęboko i po wyjęciu zauważyłem że wydostała się z niego niewielka, ale jednak trochę go było, chodzi o płyn ejakulacyjny. Nie miałem wytrysku ani orgazmu. Bardzo mnie martwi ten płyn czy przypadkiem nie zajdzie w ciąże i jakie jest prawdopodobieństwo że może coś z tego wyszło nam i dodam jeszcze jest to istotną wskazówką jeśli można, kochamy się średnio dziennie 2 razy rano i wieczorem i zawsze mam orgazm (prezerwatywa), chodzi o jakość nasienia, bo słyszałem że jeśli się często tak eksploatuje jądra to jakość nasienia się pogarsza i planując potomka należy się wstrzymać przez około dwa dni. Czy mogla zajść w ciązę od tej zbawy bez zabezpieczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Tomku! Powiem tak: płyn ejakuacyjny, może prowadzić do niechcianej ciąży, choć oczywiście można mieć szczęście*) ponieważ w tym płynie mogą być Twoje plemniki a co za tym się kryje to juz wiecie:/ radzę Ci aby Twoja dziewczyna zrobiła test lub poszła do Ginekologa, bo to nie wiadomo czy akurat miała dni płodne, czy tez nie.... Może się też zdarzyć,że poprostu nie było tych plemników w tym płynie, choć to mało prawdopodobne, bo jak sam napisaleś ,,trochę go było** wiesz ja wiem z własnego doświadczenia:/ że taki sposób pieszczot jest nieodpowiedzialny, ponieważ to jest tak jakbyście sie kochali tzw, ,,seks przerywany** możesz wierzyć lub nie ale ja dzięki takiej zabawie za 4 miesiące zostanę ojcem:/ i tak samo jak Wy zawsze przed stosunkiem pieściliśmy się w identyczny sposób a pózniej kochaliśmy się w prezerwatywie i nagle moja w ciąży...... Także radzę Wam abyście zrobili test ciążowy, przynejmniej będziecie spokojniejsi:) życzę Wam,aby wszystko było ok:) i odradzam takich zabaw hehe:/ A jeśli chodzi o jakość nasienia to możesz byc spokojny, ponieważ niema gorszej jakości i lepszej:/:P Twoje nasienie jest wciąż takie same:) jak także niema czegoś takiego, że go zabraknie.... jest go tyle ile trzeba i myślę,że za kazdym razem jest go tyle samo.. I niema takiej potrzeby, aby powstrzymywać się od seksu na dwa dni! Pomyśl np o tych ludziach którzy chą mieć dziecko,a nie moga... robią wszystko co lekarze im każą i nic... a wystarczy sie odstresować na trochę, wyjechac gdzieś na parę dni lub poprostu nie myśleć o tym, a zobaczysz,że to jednak jest proste:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek z Warszawy

Marcin, bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi bardzo mi pomogłeś he he w sumie to troche się zmartwiłem, bo ja mam 21 lat a ona 17... i troche lipa bo ona jeszcze chodzi do liceum a ja mam liceum więc ze mną jest mniejszy problem he he ważne że mam pracę. No właśnie kurcze, to nieodpowiedzialne ale gdy do tego dochodzi to jakoś ciężko się opamiętaj wiem że może to nie dojrzałe myślenie, ale zawsze sobie myślę że no co ja mała dzidzia? nie jestem jakimś jednostrzałowcem i już po mnie, jednak to ten zdradziecki płyn wszystkiemu winny. Dzięki Marcin i powodzenia w roli taty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×