Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle kręgosłupa, drętwienie nogi i palący ból dłoni


Gość aga

Rekomendowane odpowiedzi

Od trzech miesiecy mam straszne bole kregoslupa bol jest w czesci ledzwiowej czasami w polowie kregoslupa czesto dochodzi dretwienie lewej nogi palacy bol prawej dloni i bol prawego obojczyka nie mialam kontuzji i mam dopiero 34lata jestem za granicami kraju i nie ufam tutejszym lekarza ich diagnoza to artretyzm kregoslupa na podstawie rtg mialam fizykoterapie masaz i nagrzewanie czesci ledzwiowej po takiej wizycie dwa dni na ketonalu bo jeszcze ten lek mi pomaga problemy ze wstawaniem z lozka a jak sie na dluzej pochyle to mam problem z wyprostowaniem sie co mi jest prosze o pomoc gdzie sie udac i jakie badania zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO KAŻDEJ OPER. POWSTANĄ ZROSTY I BLIZNY WEWN,/indywidualnie -większe-mniejsze* odpowiednio objawy* lekkie czy utrudniające normalną egzystencję Przebyłem kilka OP kr. lędźw,.Powikłania* rozrastająca się blizna wewnętrzna opasająca L/S*korzonek z bólami do nóg szczególnie lewej zwłaszcza podczas siadania/ ból ostry* ,rwący. Leki pBólowe*Diclofenac, Aulin,Ketonal nic nie pomagają a znosza jedynie ból tępy/ taki jak np*zęba, czy po uderzeniu się stłuczeniu. Nieznacznie pomagają* na bóle ostre*Neurontin,Amizepin,Tisercin Ost.OP usunięcia 3ci raz blizny* tym razem z użyciem seperatora* - żelu,trochę pomogła/ generalnie jest brak zaufania do stosowania żelu gdyz w internecie są publikacje Prof-ów o jego nieskuteczności, jednak uważam że należy indywidualnie podchodzić do pacjentów *stosować żel *jest prawdopodobieństwo zadziałania......... Apel do wszystkich* Będziemy się kontaktować Jeśli ktoś natrafi na najnowsze metody na zatrzymanie tworzenia się zrostów ,blizn-uciskających nerw-podobnie jak wypadnięte dyski,j.miażdz, bardzo prosze o przesłanie mi linka lub całej publikacji Sam innym wiele z dośw.pomogę. Czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja osobiście radziłabym zrobić rezonans magnetyczny kręgosłupa,gdyż jest najdokładniejszy i on pozwoli stwierdzić co tak na prawdę się dzieje. Wiek tu niestety nie ma nic do rzeczy.Mamy takie zanieczyszczenie środowiska,chemię w jedzeniu co niestety często przyśpiesza występowanie chorób i schorzeń.Do tego często dochodzą predyspozycje genetyczne i nieoszczędny tryb życia-choćby ciężka praca. Wiem coś o tym,bo mam 27 lat i jestem po 3 kilkugodzinnych operacjach kręgosłupa L/S po których mam kilka śrub (stabilizatory),4 implanty dysków,usuwane przepukliny itp.W przypadku bólu pleców patrząc po swoim przykładzie polecam dogłębniejsze badania i jak zawsze konsultację nie z jednym,a z kilkoma lekarzami.Pozdrawiam i życzę zdrowia i wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak miałam takie bóle to początkowo stosowałam leki ale ileż można je brać wiedząc, jak wyniszczają organizm od wewnątrz. potem chodziłam na basen, starałam się ćwiczyć ale ciężko było bo ból był tak silny... w końcu trafiłam na lekarza który powiedział mi że potrzebuje 3 miesięcy żeby mnie wyleczyć. Zaproponował żebym kupiła rezonator biofotonowy, zgodziłam się i stosowałam według jego zaleceń. Wcześniej oczywiście wytłumaczył mi jego dokładne działanie i rzeczywiście po 3 miesiącach dolegliwości ustąpiły a co ciekawsze, generalnie czuję się dużo lepiej, taka pełna życia jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×