Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Koszt operacyjnego zmniejszenia żołądka


Gość Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam sie dowiedziec jaki mniej wiecej pelny koszt jest operacji zmniejszenia zołądka i czy w okolicach katowic są jakies kliniki ktore te zabiegi wykonuja,szukalam na internecie ale jedyne co to wyswietlaly sie tylko opisy tych operacji badz zagraniczne kliniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieg kosztuje około 6-8 tys. złotych (zależy od metody). Niestety, ale na Śląsku nie ma takich klinik wykonujących takie zabiegi prywatnie. Można w tej sprawie ewentualnie skonsultować się z oddziałem chirurgii ogólnej w Zabrzu, gdzie jak wiem wykonuje się takie zabiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą odpowiednie wskazania do leczenia otyłości (patrz strona: http://www.echirurgia.pl/otylosc/chirurgiczne_leczenie_otylosci.htm) to taki zabieg może być wykonany w ramach NFZ. Odpłatnie zapewne też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciała bym bardzo schudnąć i podiąć się operacji zmniejszenia żołądka proszę mi napisać gdzie prywatnie robią takie operacje i koszt operacji i numer telefonu szpitala gdzie mogła bym zadzwonić i zgury dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne i mysliscie ze jak zrobicie se taka operacje to bedzie dobrze, a komplikacje po takiej operacji to czytaliscie?? zamiast wydawac tyle kasy to lepiej kupic sobie bieznie albo rowerek i odchudzac sie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Oto moje pytanie,ale najpierw wstęp : od urodzenia drugiego dziecka została mi nadwaga,ciągłymi dietami,i efektami jojo jestem zmęczona,dodam,że pochodzę z rodziny grubasów i tak jestem z nich najchudsza,a ważę 100 kg przy wzroście 170 cm..Mam problem z kręgsłupem i bolą mnie nogi,zaczynają mi żylaki wychodzić,hormonoterapia,czuję się ciężka i brzydka,czy jest szansa u Państwa na zmniejszenie,lub opaskę na żołądku? Proszę o odpowiedź,mam syna,który jest szerszy ode mnie w biodrach,pełno rozstęów,120 kg.,ma 18 lat,nie wiem gdzie jest problem naprawdę nie przejadamy się,diety cód przechodziliśmy z marnymi rezultatami,badania wskazują,że wszystko jest ok, Proszę o odpowiedż-Zrospaczona, mój syn też by chciał. Hanna Maksymiuk ul.Gizycka 7/10 12-250 Orzysz-tel.883745016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×