Złamanie nasady dalszej kości promieniowej i wyrostka rylcowatego kości łokciowej

użytkownik
Irek

Witam miałem wypadek i rozpoznanie z SORu złamanie nasady dalszej kości promieniowej i wyrostka rylcowatego kosci łokciowej przedramienia prawego, zapakowali w gips i mam isc do ortopedy za dwa tygodnie. Moje pytanie czy złamały się dwie kości tj. kosc promieniowa i wyrostek tez sie złamał czy tylko kosc promieniowa
dzienki jak ktos odpowie

Reklama
użytkownik
ariel

Tak masz złamane obydwie te kości ja miałem podobny przypadek.
Niewiem jak tam Ty ale ja miałem złamanie z przemieszczeniem i operacie niestety od sierpnia ręka jest w gipsie oraz są kości zespolone drutami pozdrawiam i życze powrotu do zdrowia.

użytkownik
irek

Złamanie z przemieszczeniem tyle ze narazie gips i lekarz mi powiedział ze nie jest wrózbita niestety, równiez życze powrotu do zdrowia pozdrawiam

użytkownik
adrian

Witam! mam podobny problem, w listopadzie zlamalem prawa reke kosc promieniowa z przemieszczeniem w srode okazalo sie ze byl takze zlamany wyrostek rylcowaty i sie przemiescil wynika ze zdjecia, wyrostek dotyka jakiejs drugiej kosci bodajze nadgarstka ? lekarz mowil ze operacja nie wchodzi w gre bo mozna balaganu narobic, reka jest calkowicie sprawna tylko od czasu do czasu odczuwam bol przy skrecaniu nadgarstka w dol ( tak jak sie podaje reke komus tylko wygiac ja do gory), ortopeda powiedzial ze po rehabilitacji bol powinien ustapic i po smarowaniu mascia co wy na to? z gory dziekuje

użytkownik
Aga

Witam jestem studentką fizjoterapii i piszę pracę mgr ze złam nasady dalszej kości promieniowej i proszę o wypełnienie mojej ankiety składającej się 2 części oto 1 link http://www.ankietka.pl/ankieta/56367/zlamanie-nasady-dalszej-kosci-promieniowej-z-uwzglednieniem-pacjentow-z-osteoporoza.html
i drugi http://www.ankietka.pl/ankieta/56374/postepowanie-fizjoterapeutycznbe-u-pcjentow-po-zlamaniu-nasady-dalszej-kosci-promieniowej-dalszy-ciag-ankiety.html.Proszę o pomoc moje gg 10455428 dołączam

użytkownik
zofia b

Sa to zlamania bardzo powazne gdyz nawet gdy kosci sie zrosna na dlugo pozostanie bol a reka nie bedzie juz nigdy sprawna tak jak przed wypadkiem a to wg mmnie jest kalectwo .w zyciu poslugujemy sie dwoma rekami wiec ograniczenie ruchomosci jednej polaczone z bolem to wielka uciazliwosc

Twoja odpowiedź